«Іранський варіант»: Зеленський звернувся до рф щодо дзеркального припинення вогню
Українська сторона готова відповідати дзеркально, якщо росіяни припинять свої удари. Він також назвав припинення вогню на Близькому Сході правильним рішенням. >>
Розкритикований «Венеційкою» закон - Зеленський ветував
Президент України повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями закон про недостовірне декларування, який ВР 3 червня ухвалила зі спірними поправками.
Як інформує УМ, про це 15 червня повідомила пресслужба президента України.
В ОП підкреслили, що під час розгляду вказаного документа, ініційованого президентом, в сесійній залі Верховної Ради депутати внесли зміни в порядок декларування відомостей щодо рухомого й нерухомого майна, яке перебуває у володінні або користуванні членів сім'ї декларанта.
Відповідно до поправок, такі об’єкти зазначаються у декларації, якщо члени сім'ї декларанта подали йому відповідну інформацію.
Таким чином декларанта можна притягнути до кримінальної відповідальності лише за недостовірне декларування об’єктів, про які йому надали відомості члени родини.
Це дає законодавчу лазівку недобросовісним декларантам для того, щоб не зазначати у своїх деклараціях рухоме та нерухоме майно, яким володіють чи користуються їхні родичі, пояснюючи це тим, що члени їхньої сім’ї нібито не надали їм відповідної інформації про це майно, наголосили в ОП. Враховуючи це, Заленський повернув закон до парламенту.
«Кримінальна відповідальність за недостовірне декларування відомостей має бути достатньо суворою та передбачати можливість призначення покарання у вигляді позбавлення волі», - зазначив Володимир Зеленський.
Запровадження системи електронного декларування було вимогою Європейського Союзу для встановлення безвізового режиму з Україною.
Нагадаємо, що 8 червня глава Венеційської комісії Джанні Букіккіо заявив, що "Венеційка" не підтримує ухвалені ВР зміни до законопроєкту про покарання за недостовірне декларування та вдячна президенту Зеленському за намір ветувати законопроєкт.
«Зміни до законопроєкту змінили позбавлення волі на її обмеження, майно родичів виключили з обов’язкового декларування», - вказав Букіккіо на проблеми у проєкті.
Українська сторона готова відповідати дзеркально, якщо росіяни припинять свої удари. Він також назвав припинення вогню на Близькому Сході правильним рішенням. >>
Про співпрацю, щоб дати більше безпеки й можливостей для розвитку держав, домовилися Президент України Володимир Зеленський і Президент Сирії Ахмед аш-Шараа. >>
У Стамбулі Президенти України і Туреччини Володимир Зеленський і Реджеп Тайїп Ердоган домовилися в суботу, 4 квітня, про нові кроки у співпраці щодо безпеки. >>
Україна передала Сполученим Штатам запит щодо великоднього перемир'я, невідомо, чи зможуть його передати Росії. >>
Президент України Володимир Зеленський заявив, що президент США Дональд Трамп та його команда задля припинення війни може тиснути на Україну щодо територіальних поступок та вимагати виведення українських військ із власних територій. >>
У Києві президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Болгарії Андрей Гюров сьогодні, 30 березня, підписали Угоду про співробітництво у сфері безпеки щонайменше на 10 років. >>