Встояти гуртом: Зеленодольська громада захистила себе від окупації і відновлює зруйновану інфраструктуру
Мешканці Зеленодольська вважають своє місто найбільш квітучим у Дніпропетровській області. >>
Масі Найєм, Руслан Демчук і Сергій Стерненко в Апеляційному суді Одеси радіють звільненню. (Фото з ФБ-сторінки Масі Найєма)
Одеський Апеляційний суд ухвалив рішення змінити запобіжний захід відомому громадському активісту Сергію Стерненку з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.
Так само змінено запобіжний захід і активісту Руслану Демчуку, що разом із Стерненком проходить у справі як обвинувачений.
Як повідомляє Україна молода, про це із-зали суду написав адвокат Стерненка Масі Найєм у Facebook в п’ятницю.
Адвокат також оприлюднив світлину із клієнтами в залі Апеляційного суду.
"Перемога. Сергія звільнили з-під варти у залі суду. Обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Попереду розгляд апеляційної скарги на вирок (16 квітня)", - написав пан Найєм.
Водночас, у групі прибічників Стерненка у Facebook вказали, що так само змінили запобіжний захід Руслану Демчуку. Обох звільнених зобов'язали здати закордонні паспорти.
Зауважимо, що 16 квітня має відбутися апеляція на вирок Стерненку і Демчуку, згідно з яким обидва отримали більше 7 років колонії.
Як повідомляла «УМ», 23 лютого Приморський райсуд Одеси оголосив вирок активісту Сергію Стерненку у справі за обвинуваченням у викраденні людини – сім років і три місяці ув’язнення із конфіскацією половини майна.
Після оголошення рішення суду Стерненко коротко поговорив, за його твердженням, із президентом Зеленським по телефону, якому «подякував» за вирок.
Його взяли під варту і відправили до СІЗО до оскарження вироку.
Після чого в Україні відбулися численні акції на підтримку Стерненка, найепічніші з них - у Києві на Банковій. Зокрема, під час останньої активісти розмалювали фасад Офісу президента, а двері на вході навіть стали артоб'єктом і "учасником телешоу".
Мешканці Зеленодольська вважають своє місто найбільш квітучим у Дніпропетровській області. >>
Першу серед вітчизняних закладів вищої освіти інклюзивну комп’ютерну лабораторію цифрових технологій у соціальній роботі презентовано в Національному університеті біоресурсів і природокористування України. >>
24-річна громадянка Білорусі, бійчиня Другого Інтернаціонального легіону Марія Зайцава загинула на Донеччині, на Покровському напрямку. >>
Майже кожен ранок колишньої відомої полтавської журналістки, а нині не менш відомої підприємиці й волонтерки Інни Якобенко починається з випічки. >>
Про те, що ризикує втратити можливість законного перебування на території України заявив волонтер із Японії Фумінорі Цучіко, який щодня безкоштовно годує сотні харків'ян, >>
Кожен регіон України має свої особливості, традиції, кулінарні спеціалітети, свої візерунки для вишиванок та кольори. >>