71-й обмін 157 на 157: Україна повернула з неволі військових та цивільних громадян, фото
Черговий обмін полоненими відбувся вперше за 5 місяців: в Україну вдалося повернути 157 бранців Кремля, серед яких військові та цивільні. >>
Воїн 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Максим Абрамович.
Воїн 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, 27-річний Максим Абрамович загинув під час ворожого мінометного обстрілу позицій ЗСУ поблизу селища Шуми на Донеччині у п’ятницю, 26 березня.
Герой народився у місті Дубровиця, Рівненської області.
Як передає Україна молода, прізвище полеглого захисника України оприлюднила Дубровицька міська рада у суботу.
«Дубровицька громада з великим болем сприйняла сумну звістку: на Сході загинув боєць з Дубровиці Максим Абрамович 1994 року народження, розумний, щирий, відповідальний, небайдужий, патріот України», – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, Максим навчався в Дубровицькій школі №2, був добрим учнем, активним спортсменом, вихованцем школи бойового гопака; представляв Дубровиччину на різних змаганнях.
Після школи Максим Абрамович закінчив Харківський університет. З 2017-го по 2020 рік проходив службу в Збройних силах - за контрактом брав участь у бойових діях в зоні АТО.
Угрудні 2020 року, підписавши новий контракт, продовжив обороняти Україну.
«Щирі співчуття матері, яка виховала сина-героя! Ми поділяємо з Вами гіркоту та біль непоправної втрати і низько схиляємо голови в скорботі за нашим захисником.
Вічна пам’ять герою України – Максиму Абрамовичу, який віддав своє молоде життя за мир та спокій на рідній землі», – йдеться у повідомленні міськради.
У Рівненській ОДА додають, що поховання воїна попередньо відбудеться 30 березня.
Як повідомляла "УМ", підполковник Сергій Коваль і воїн Сергій Барнич загинули під час ворожого мінометного обстрілу позицій ЗСУ поблизу селища Шуми на Донеччині. Загалом під час обстрілу загинуло четверо захисників України. Наразі оприлюднено прізвища трьох з них.
За даними «УМ», українська армія зазнала вже 9 бойових втрат на фронті у березні.
Черговий обмін полоненими відбувся вперше за 5 місяців: в Україну вдалося повернути 157 бранців Кремля, серед яких військові та цивільні. >>
Повістки ухилянтам не відправляють, їхні банківські рахунки не блокують, виконавчі провадження проти них не порушують, і взагалі механізми покарання за ухилення від військової служби в Україні фактично не діють. >>
Схоже, слідчим місцевого ДБР упродовж останніх місяців не доводиться нудьгувати. >>
На Донеччині поблизу Костянтинівки військовослужбовець 5 батальйону 112 окремої бригади територіальної оборони Володимир Александров із позивним Позитив зумів пораненим вибратися з російського полону і вивів із собою двох окупантів. Згодом український НРК ліквідував одного загарбника. >>
Згідно з чинним законодавством, призову під час мобілізації підлягають чоловіки віком 25-60 років, якщо вони не мають підстав для отримання відстрочки (в тому числі бронювання) і придатні до військової служби згідно з висновком ВЛК. >>
У рамках репатріаційних заходів до Україну повернули 1000 тіл (останків) загиблих, які, за твердженням російської сторони, належать українським оборонцям. >>