У храмах Керчі та Феодосії УПЦ (МП) вирішили проводити служби на вулиці

12:00, 26.10.2020
У храмах Керчі та Феодосії УПЦ (МП) вирішили проводити служби на вулиці

У Криму за минулу добу виявили 255 хворих на коронавірус

У храмах і монастирях Керчі та Феодосії вирішили проводити служби на вулиці з дотриманням санітарних норм щодо запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції.

 

Як інформує УМ, про це йдеться на сайті Феодосійської єпархії Української православної церкви Московського патріархату.

 

Згідно з правилами, служби проходитимуть у дворі церкви, а віряни повинні дотримуватися соціальної дистанції й одягати маски.

 

«Хрест після богослужінь покладати на голову, а не прикладатися до нього. Для максимального скорочення близьких контактів священник здійснює загальну сповідь по Великопосному чину і читає дозвільну молитву. Помазуванням миром і єлеєм здійснювати одноразовими ватяними паличками», – йдеться в повідомленні.

 

У Криму за минулу добу виявили 255 хворих на коронавірус. Загальна кількість заражених за час пандемії, за даними місцевої влади, становить 8249 осіб, видужали – 4434, помер 121 пацієнт. У Севастополі на нову коронавірусну інфекцію захворіли 1976 осіб, видужали 1285 людини, 56 осіб померли.

 

Дані російської влади Криму про захворюваність на коронавірус не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами. Правозахисники стверджують, що ця статистика суттєво занижена, оскільки не відображає багатьох важливих факторів, включаючи інфікування в рядах російських військових і спецслужб.

 

Додамо, у деяких випадках перебіг хвороби легкий, в інших – із симптомами застуди та грипу, в тому числі з високою температурою і кашлем. Це може перерости в пневмонію, що може бути смертельною. Більшість хворих одужує; помирають переважно люди з ослабленою імунною системою, зокрема літні.

.