Велика Британія може полегшити візовий режим для українців

10:35, 14.10.2020
Велика Британія може полегшити візовий режим для українців

Хочуть полегшивши для початку отримання дозволів на в’їзд журналістам, підприємцям, студентам тощо.

Україна та Велика Британія працюють над пом’якшенням візового режиму. Країни спільно шукають взаємні шляхи розв’язання цього питання.

 

Як інформує УМ, про це розповів посол України у Великій Британії та колишній глава МЗС Вадим Пристайко у коментарі "Укрінформу".

 

"Між нами існує порозуміння й ми шукаємо кращі шляхи вирішення. На це знадобиться час, цей процес завжди був складним, однак ми рухаємося уперед", - зауважив дипломат.

 

Пристайко уточнив, що незабаром до України приїде спеціальна комісія з Великої Британії. Вона вивчить та оцінить роботу системи видачі біометричних паспортів і якість співпраці між державними відомствами.

 

"Сподіваюся, що врешті-решт співпраця між міністерствами внутрішніх справ та правоохоронними органами України та Британії дозволить полегшити візовий режим для українців", – додав посол.


Україна просить Об’єднане Королівство запровадити окремі правила для різних категорій подавачів на візи.

 

Так, у Києві хочуть полегшивши для початку отримання дозволів на в’їзд журналістам, підприємцям, студентам тощо.

 

Пристайко наголосив, що перше, чого б він хотів, аби процес був запущений, – це дотримання правил, обмеження періоду очікування на отримання візи з боку Великої Британії. Тобто, аби у разі ухвалення рішення, що хтось може приїхати, він дійсно міг потрапити до країни.

 

Зауважимо, що минулого тижня президент Зеленський очолив українську делегацію, яка кілька днів перебувала у Великій Британії. Під час візиту глава держави підписав низку важливих угод в Лондоні, а також поспілкувався з прем’єром країни Борисом Джонсоном. Останній запевнив Зеленського в повній підтримці України.