Постраждалі від війни 11 навчальних закладів відбудують міжнародні партнери
За фінансової підтримки уряду Німеччини програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні започаткувала проєкт «Відбудова шкіл у постраждалих від війни регіонах». >>
Анатолій Шарій - колишній український журналіст.
Журналісти з'ясували, що "Партію Шарія" фінансує всеукраїнська мережа автозаправок БРСМ-Нафта. Крім того, члени партії у звітності значно зменшують розмір зарплат.
Як інформує УМ, про це свідчить розслідування програми "Наші гроші з Денисом Бігусом", що, своєю чергою, посилається на листування членів "Партії Шарія", яке отримали від джерел.
За інформацією журналістів, керівниця підприємств, за якими стоїть бренд БРСМ-Нафта, Анджела Ларкіна схвалює неофіційні фінансові витрати на "Партію Шарія", яка бере участь у місцевих виборах.
Зокрема, за перший квартал 2020 року "Партія Шарія" отримала 1,1 мільйона гривень "пожертв". Згідно з офіційним звітом на зарплати співробітникам витратили близько 224 тисячі гривень. Проте, у неофіційних документах зазначили, що за місяць партія виплатила зарплат на 1,3 мільйона гривень. Однак в цю суму не входять гонорари експертів, що просувають Шарія на телебаченні.
До слова, кожен з експертів отримує гроші за чітким прайсом, який стартує від 45 доларів. Розмір виплат залежить від категорії "професійності".
Бігус наголошує, що сумнівів щодо отриманої від джерел інформації немає. У переписці та звітах вказані персональні дані партійців, номери їх банківських карток тощо. Такої інформації немає у відкритому доступі. До речі, усі деталі розслідування журналісти передали правоохоронцям.
Анатолій Шарій - колишній український журналіст. У 2012 році він втік з України та отримав політичний притулок у Литві. Веде свій ютуб-канал, який налічує близько 2 мільйонів підписників. Шарій відомий своєю антиукраїнською та пропагандистською риторикою.
За даними партнера Youtube — сервісу Tubular, за підсумками весни близько 40% YouTube-аудиторії Шарія — з Росії.
Влітку 2019 року Шарій, перебуваючи за кордоном, оголосив про створення політичної партії та назвав її "Партія Шарія". Нова структура вирішила одразу позмагатися за місця у Верховній Раді. Центральна виборча комісія спочатку зареєструвала Шарія кандидатом у депутати, однак потім скасувала реєстрацію, оскільки він не проживає в Україні з 2012 року.
Чоловік ретельно приховує місце свого перебування, посилаючись на питання безпеки.
Наразі прихильники блогера-втікача готуються до місцевих виборів, які відбудуться восени. Рейтинги партії, особливо на півдні та сході країни, відчутно зростають.
За фінансової підтримки уряду Німеччини програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні започаткувала проєкт «Відбудова шкіл у постраждалих від війни регіонах». >>
Із перемогою у другому турі виборів президента у Молдові привітав Маю Санду президент України Володимир Зеленський >>
Дані молдовського Центрвиборчкому про підрахунок голосів на виборах президента Молдови підтвердили лідерство кандидатки Маї Санду. >>
Якщо Дональд Трамп у разі перемоги на виборах спробує зупинити російську агресію, "може стати новим Джоном Кеннеді", 35 президентом США, якого вбили у 1963 році. >>
У росії, в Башкирії, вночі на 3 листопада з рейок зійшли 22 вагони з вугіллям. >>
Із приморського краю рф до районів поблизу з Україною в останній тиждень жовтня 2024 року рашисти перекинули понад 7 тисяч солдатів армії КНДР. >>