Папа Римський закликав молитись за Кавказ

14:59, 27.09.2020
Папа Римський закликав молитись за Кавказ

Вірменія й Азербайджан понад 30 років воюють за контроль над Нагірним Карабахом

Глава Католицької церкви Папа Римський закликав Вірменію та Азербайджан шукати вирішення конфлікту щодо Нагорного Карабаху, не вдаючись до зброї.

 

Як інформує УМ, про це він заявив під час недільної молитви, повідомляє Vatican News.

 

«Надійшли тривожні повідомлення про сутички на теренах Кавказу. Молюся за мир на Кавказі та прошу сторони конфлікти здійснити конкретні жести доброї волі та братерства, що зможуть привести до вирішення проблем не шляхом застосування сили та зброї, але за посередництвом діалогу й переговорів. Помолімося разом за мир на Кавказі», – закликав він.

 

Як повідомляла УМ, уранці 27 вересня місто Степанакерт та інші населені пункти Нагірного Карабаху обстріляли із «Градів». Сторони конфлікту в Нагірному Карабасі — Вірменія та Азербайджан — звинуватили одна одну в черговій ескалації.

 

Вірменія і Азербайджан звинувачують один одного у провокаціях і відновленні бойових дій в Нагірному Карабаху в неділю, 27 вересня. 

 

Тиждень тому президент Азербайджану Ільхам Алієв звинуватив Вірменію  у підготовці до масштабної війни з його країною. За його даними, вірменські військові сили начебто сконцентрувались поблизу лінії зіткнення в зоні карабаського конфлікту.
 

Нагадаємо, Вірменія й Азербайджан понад 30 років воюють за контроль над Нагірним Карабахом. Активна війна на етнічному підґрунті тривала з 1988 року до травня 1994 року, але військові зіткнення продовжились і після підписання мирного договору.

 

У Вірменії оголосили воєнний стан та мобілізацію через події в Нагірному Карабасі

.
Вірменія й Азербайджан понад 30 років воюють за контроль над Нагірним Карабахом. Активна війна на етнічному підґрунті тривала з 1988 року до травня 1994 року, але військові зіткнення продовжились і після підписання мирної угоди.