Білорусь та рф підписали «безпековий» договір підкріплений «Орєшніком»
Договір про гарантії взаємної безпеки двох країн в рамках Союзної держави підписали лідери росії та Білорусі володимир путін і Олександр Лукашенко >>
Члена Координаційної ради опозиції в Білорусі Марію Колесникову викрали невідомі «тітушки» біля Національного художнього музею в центрі Мінська у понеділок вранці.
Як передає «УМ», про це повідомляють незалежні ЗМІ Білорусі з посиланням на свідка викрадення.
Відомо, що молодики посадили жінку в мікроавтобус з написом "Зв'язок" і повезли в невідомому напрямку.
"Я пройшла вперед і почула звук телефону, що падає на асфальт, якийсь тупіт, обернулася і побачила, що люди в цивільному одязі і в масках заштовхують Марію в цей мікроавтобус, у неї відлітає телефон, один з цих людей телефон піднімає, стрибає в мікроавтобус, і вони їдуть", - розповіла свідок журналістам.
Зняти процес викрадення на телефон дівчина-свідок не зважилася, оскільки була занадто близько до невідомих людей у масках і побоялася, що її теж затримають.
Телефон Колесникової спочатку був доступний, але трубку вона не піднімала.
Прессекретар Координаційної ради Антон Родненков повідомив виданню TUT.BY, що Марія одна була в центрі міста у справах.
Також немає зв'язку з членом Координаційної ради, старшим віце-президентом EPAM Максимом Богрецовим і виконавчим секретарем Ради Іваном Кравцовим, стверджує член Координаційної ради Максим Знак.
Прессекретар Міністерства внутрішніх справ РБ Ольга Чемоданова заявила журналістам Радіо Свобода, що поки не коментує цю інформацію.
Зазначимо, що в неділю, 6 вересня, в Білорусі затримали 633 особи, які брали участь в мирних акціях по всій країні.
Затримання мирних людей спецпризначенцями відбувалися вкрай жорстко. Затримання проводили і організовані групи «тітушок».
Як повідомляла «УМ», у Білорусі з 9 серпня регулярно проходять масштабні мітинги проти оголошеної перемоги на них Олександра Лукашенка.
30 серпня білоруси привітали Лукашенка "з днищем" у день його 66-річчя: акція протесту зібрала більше 200 тисяч учасників.
Тиждень тому Лукашенко продемонстрував свою войовничість: літав над акціями протесту на гелікоптері та вийшов з нього з автоматом у руках. Лукашенко також кинув на адресу протестувальників фразу «розбіглися немов щури».
Договір про гарантії взаємної безпеки двох країн в рамках Союзної держави підписали лідери росії та Білорусі володимир путін і Олександр Лукашенко >>
Білоруські компанії з вересня 2022 по червень 2024 року поставили в росію мікросхем на суму понад 125 мільйонів доларів. >>
Раніше затриманого Василя Веремейчика — колишнього бійця полку Кастуся Калиновського, який воював на боці України – Вʼєтнам видав Білорусі. >>
У росії, в Башкирії, вночі на 3 листопада з рейок зійшли 22 вагони з вугіллям. >>
Із другої половини 2021 року до червня 2024 року Білорусь вивезла щонайменше 2219 українських дітей з тимчасово окупованих Росією територій – цей злочин виявили правозахисники. >>
Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду в Гаазі уряд Литви офіційно передав матеріали, які свідчать про те, що представники режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка причетні до транскордонних злочинів проти людяності щодо білорусів. >>