Росіяни вдари по Запоріжжю та області: чимало руйнувань, є загиблий та поранений, фото
Армія рф завдала авіаудару по Запоріжжю в неділю, 23 листопада. >>
Найманці з батальйону "Призрак". Такі фотодокази терористичної діяльності патріоти України регулярно передають силам ООС. (Фото з ФБ-сторінки 93-ї ОМБр “Холодний Яр”)
Офіс Генпрокурора зареєстрував кримінальні провадження відносно понад 100 іноземних громадян, які воювали проти української армії на Донбасі на боці незаконних військових формувань Росії.
Кримінальні провадження проти іноземних найманців відкрито протягом цього тижня. Досудове розслідування щодо бойовиків здійснюють слідчі Головного слідчого управління СБУ.
Як повідомляє «Україна молода», про це інформує Офіс генпрокурора в п’ятницю.
Зокрема, прокурори встановили, що, починаючи з 2014 року по теперішній час, у складі незаконних збройних формувань на Донбасі брали участь щонайменше 2 громадянина Республіки Болгарія, 7 – Вірменії, 1 – Грузії, 19 – Італії, 27 – Іспанії, 12 – Казахстану, 3 – Литви, 26 – Молдови, 2 – Нідерландів та 5 – Німеччини.
Їхні дії кваліфіковані за ч. 4 ст. 447, ч. 3 ст. 110 , ч. 5 ст. 260 КК (участь найманців у збройному конфлікті, умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України, що призвели до загибелі людей чи інших тяжких наслідків).
На Різницькій наголошують, що найманці діяли у складі 14-го батальйону територіальної оборони "Призрак", 11-го окремого мотострілецького полку "Восток", 7-ї окремої мотострілецької бригади "Чистяковская", 1-ї окремої мотострілецької бригади "Славянская", окремого розвідувального батальйону "Спарта", окремого штурмового батальйону "Сомали", НЗФ "Русичи", "Волчья сотня", "Брянка СССР" тощо.
«Відповідно до ст. 47 Додаткового протоколу І 1977 року до Женевських конвенцій про захист жертв війни, вони є найманцями, а їхні дії – порушенням Міжнародної конвенції про боротьбу з вербуванням, використанням, фінансуванням і навчанням найманців, прийнятої Генеральною Асамблеєю ООН 4 грудня 1989 року», - додають в Офісі генпрокурора.
Зауважимо, що раніше Офіс генпрокурора вже реєстрував кримінальні провадження за фактами участі 20 французів, 16 бразильців, киргизів, боснійців та чилійця у збройному конфлікті проти України.
Армія рф завдала авіаудару по Запоріжжю в неділю, 23 листопада. >>
До довічного позбавлення волізасудили депутата Сергія Батрина, який підірвав гранати в будівлі Керецьківської сільської ради, що на Закарпатті. >>
Вирок суду першої інстанції, яким трьох громадян визнано винними у терористичному акті, що призвів до загибелі людей, та незаконному поводженні зі зброєю (ч. 3 ст. 258, ч. 1 ст. 263 КК України) і засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна - Верховний Суд залишив чинним. >>
Кілька потужних вибухів пролунало в місті Суми, внаслідок яких загинули дві людини, ще 12 отримали поранення. >>
Російські окупаційні війська в четвер, 21 листопада, завдали ракетного удару по Кривому Рогу: за попередніми даними постраждали 15 людей. >>
У результаті російської атаки Дніпра пошкоджене промислове підприємство і спалахнули дві пожежі у місті. >>