Ходили в туалет на відро: розповіді заручників луцького терориста

12:29, 22.07.2020
Ходили в туалет на відро: розповіді заручників луцького терориста

Заручники кажуть, що загалом Кривош ставився до них добре і не погрожував.

Заручники автобуса, який 21 липня захопив луцький терорист Максим Кривош розповіли про умови їхнього полону. А також про поведінку самого Кривоша. Заручники кажуть, що загалом Кривош ставився до них добре і не погрожував. За їхніми словами, на вулицю терорист їх не випускав.

 

Як інформує УМ, про це вони розповіли в коментарі місцевому "Першому телеканалу соціальних новин".

 

Звільнена заручниця Наталія Боса розповіла, що в маршрутці злочинець поставив відро, аби люди могли сходити в туалет.

 

Інша заручниця Руслана додала, що Кривош просив усіх вести себе спокійно і не робити ніяких зайвих рухів.

 

Крім того, терорист вітав заручників з "днем антисистеми" і вимагав від державного керівництва визнати себе внутрішніми терористами.

 

Водночас батько однієї із заручниць згадав, що під час розмови з Кривошем його син попросив відпустити дітей. Натомість той різко відповів, що йому краще знати, що і як робити.


Ще один хлопець поділився, що його батьки та брат, які були в автобусі, у нормальному стані, вони не постраждали.

 

"Він не погрожував нікому. Сказав, якщо його вимоги виконають, то всіх відпустить", – зазначив хлопець.

Як повідомляла УМ, Максим Кривош захопив автобус із заручниками в Луцьку вранці 21 липня і понад 12 годин утримував їх. Він зловмисник сам зателефонував до поліції та повідомив про це. Чоловік погрожував підірвати автобус. У нього були гранати та інша автоматична зброя.

 

Терорист, за його словами, хотів "боротися із системою". Він оприлюднив вимоги до вищого керівництва держави. Кривош хотів, щоб всі чиновники України, релігійні й політичні діячі мали оприлюднити текст і відеозвернення зі змістом "Я – терорист в законі".

 

Натомість президент Зеленський мав опублікувати звернення із закликом переглянути фільм "Земляни" 2005 року.

 

За фактом вищезазначених подій поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про захоплення заручників. Згодом СБУ відкрила справу за статтею про теракт. Увечері 21 липня після понад 12 годин перемовин, зокрема з президентом Зеленським, терорист сам здався та відпустив усіх заручників. На щастя, ніхто не постраждав і не загинув.