У Порошенко заявляють про незкаконне стеження

15:33, 12.06.2020
У Порошенко заявляють про незкаконне стеження

В "ЄС" оприлюднили фотографії автівок з неіснуючими в базі номерними знаками, які були зафіксовані поблизу помешкання Порошенка.

Фракція "Європейська солідарність" заявила, що за лідером партії п’ятим президентом Петром Порошенком ведеться незаконне стеження і вимагає пояснень від президента Володимира Зеленського.

 

Як інформує УМ, про це повідомляє пресслужба "Європейської солідарності".

 

"Вчора неподалік від його дому були зафіксовані невідомі автомобілі марки Toyota та Volkswagen, та мікроавтобус Volkswagen, в яких знаходилися невідомі люди, які відмовилися представитися, назвати себе. А що стосується номерів, які були на цих машинах, то таких номерів в природі не існує. І в базі номерів цих номерів немає. Це говорить тільки про одне: це номери прикриття і підтверджує той факт, що за Петром Порошенко ведеться незаконне стеження", - сказав співголова фракції "Євросолідарність" Артура Герасимова: .

 

Герасимов оприлюднив фотографії автівок з неіснуючими в базі номерними знаками, які були зафіксовані поблизу помешкання Порошенка.

 

Через це "Євросолідарність" вимагає від Зеленського пояснення, "хто і з якою метою санкціонує незаконні стеження за Порошенком: "Ми звертаємося до Зеленського, який, як ми всі почули із заяв його соратників, зосередив у себе абсолютну владу в країні:  хто веде це незаконне стеження?".

 

Герасимов заявив, що "Євросолідарність" вимагає від Зеленського відповісти на три питання: хто віддав наказ про незаконне стеження за Порошенком, хто веде це незаконне стеження за Порошенком, кого ще з лідерів опозиції незаконно прослуховують.

 
 
 
 
Як повідомляла УМ, президент Володимир Зеленський розповів, що його попередник Петро Порошенко на посаді налаштував проти нього міжнародних партнерів, тому спочатку вони сприймали його як ворога України.