Курська битва-2: що відомо про новий наступ ЗСУ у російській губернії
У неділю ЗСУ після тривалої оборони знову пішли у наступ на Курщині. >>
Засідання у справі МН17 призначені в судовому комплексі "Скіпхол" з понеділка 8 червня по п’ятницю 3 липня
Четверте судове засідання у справі щодо збитого у 2014 році літака рейсу МН17 розпочалося в судовому комплексі «Схіпхол» у Нідерландах в понеділок, 8 червня.
На другу сесію судового процесу не прибув жоден з чотирьох підозрюваних.
Як інформує «Україна молода», про це оголосив головуючий у процесі суддя Хендрік Стейнхаюс.
Статус обвинувачуваних мають троє громадян Росії: Сергій Дубинський, Ігор Гіркін та Олег Пулатов, а також громадянин України Леонід Харченко. Вони також були відсутні під час першого засідання у березні.
Суддя зазначив, що справа розглядатиметься за відсутності обвинувачених і всі представлені дані будуть стосуватися усіх чотирьох, якщо не буде окремо вказано інше.
До початку слухань Сілена Фредрікс, яка втратила 23-річного сина, котрий був на борту збитого літака разом зі своєю дівчиною, розповіла журналістам, що налаштована рішуче і сподівається, що коронавірус не завадить слуханням.
У зв’язку з поширенням коронавірусу кількість людей, які можуть перебувати у суді, обмежена.
У залі присутні судді, прокурори, родичі загиблих, захист одного з підозрюваних - підполковника-спецпризначенця ГРУ РФ Олега Пулатова, який виявив бажання брати участь у судовому процесі у справі МН17.
Інтереси Пулатова представляють адвокати Сабіна тен Дуссхате та Баудевейн ван Ейк з нідерландської юридичної фірми Sjöcrona Van Stigt. Двоє нідерландських адвокатів співпрацюють із російською колегою Оленою Кутьїною, якої у залі суду немає. У пресцентрі можна побачити з десяток журналістів. Загалом до процесу допущено 100 осіб.
Усі охочі можуть стежити за процесом за допомогою прямої трансляції. Вона відбувається двома мовами: нідерландською та англійською.
Засідання призначені з понеділка 8 червня по п’ятницю 3 липня, але наразі достеменно невідомо, чи суд відбуватиметься щодня. Не виключено, що через коронавірус слухання можуть бути перенесені чи скасовані.
Як повідомляла «УМ», в березні цього року Окружний суд Гааги розпочав розгляд справи про катастрофу літака рейсу МН17 у небі над Донбасом. Через коронавірус судові засідання відбулися лише 9, 10 і 23 березня.
19 червня 2019 року Міжнародна спільна слідча група назвала імена чотирьох підозрюваних, яких вважають причетними до транспортування та бойового застосування "Бука". Це колишній офіцер ФСБ, так званий колишній міністр оборони "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков), генерал, а на час збиття літака полковник ГРУ генштабу збройних сил РФ, глава "ГРУ ДНР" Сергій Дубинський, підполковник-спецпризначенець ГРУ Олег Пулатов (усі - громадяни РФ), громадянин України Леонід Харченко, який воював на боці "ДНР".
Пасажирський Boeing-777 "Малайзійських авіаліній", що виконував рейс МН17 із Амстердама до Куала-Лумпура, був збитий над окупованим Донбасом 17 липня 2014 року. На борту лайнера перебували 283 пасажири та 15 членів екіпажу, всі вони загинули.
У неділю ЗСУ після тривалої оборони знову пішли у наступ на Курщині. >>
Перші переговори про припинення війни відбудуться з обраним американським президентом Дональдом Трампом після його інавгурації, а потім – з правителем рф володимиром путіним. >>
Нардеп-«слуга» Олександр Дубінський заявив, що за виборчу кампанію Володимира Зеленського платили росіяни. >>
Від 1 січня 2025 року Україна стала 125-ю державою-учасницею Римського статуту Міжнародного кримінального суду. >>
У Києві Шевченківський райсуд визнав Галину Шепелеву винною у пособництві у заволодінні 11-поверхового будинку у центрі Києва шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб. >>
Дональд Трамп заявив, що чекає на зустріч із правителем рф володимиром путіним, щоб закінчити війну в Україні. >>