Угорщина повернула загарбані кошти та цінності Ощадбанку
Захоплені угорськими спецслужбами в березні цього року кошти та цінності Ощадбанку – Угорщина повернула Україні. >>
Наші громадяни пройдуть обов’язкову обсервацію у спеціально визначеному для цього місці.
У результаті взаємного обміну утримуваними особами Україна забрала у представників ОРДО дев’ять осіб, ще десятеро людей мають повернутися з ОРЛО. Серед тих 9-ти осіб, які повертаються з окупованої території Донецької області, є й Віктор Шайдов. Він – військовослужбовець ЗСУ, який потрапив у полон та незаконно утримувався на тимчасово окупованій території Донецької області з 2019 року.
Як інформує "УМ" за повідомленням української уповноваженої з прав людини Людмили Денісової розпочався "третій етап взаємного звільнення громадян по формулі "всіх на всіх" у першій локації – КПВВ "Майорськ".
Омбудсмен оприлюднила у Телеграм-каналі знімок дев’яти осіб зі словами: "Наші звільнені громадяни".
Як повідомляла УМ, загалом 16 квітня на підконтрольну уряду України територію буде повернуто 19 громадян України, які незаконно утримувалися на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей.
Наші громадяни пройдуть обов’язкову обсервацію у спеціально визначеному для цього місці. Вони будуть забезпечені всім необхідним, зокрема, медичним контролем, харчуванням, одягом і засобами зв'язку".
Захоплені угорськими спецслужбами в березні цього року кошти та цінності Ощадбанку – Угорщина повернула Україні. >>
Чергове «побєдобєсіє» на росії погасло ще до святкових феєрверків, залишивши по собі гіркуватий післясмак. >>
Друга ракетка України Марта Костюк стала переможницею престижному грунтового турніру в Мадриді, перегравши у фіналі нейтральну тенісистку з російським паспортом Мірру Андрєєву - 6:3, 7:5. >>
Коли наш воїн, наш звитяжний лицар Микола Андрійчук відходить у вічність, сама українська земля, в образі цього благородного птаха, приходить віддати йому останню шану. Це не просто лелека. Це — дух нашої нації, це голос тисячолітньої історії, що схиляє голову перед подвигом Героя. >>
Багатонаціональну коаліцію у сфері оборонного забезпечення CORPUS для кращої координації закупівельних агенцій створили Україна, Італія, Фінляндія, Норвегія, Швеція та Велика Британія. >>
Мобільні тренажери винищувачів F-16, які мають пришвидшити підготовку пілотів, підвищити ефективність перехоплення повітряних цілей і посилити захист неба нарешті отримала Україна. >>