Кабмін створив нове Міністерство

12:02, 12.03.2020
Кабмін створив нове Міністерство

Кабінет міністрів створив Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

 

Відповідною є постанова Кабміну від 11 березня № 212

 

Цим документом Кабмін відмінив рішення про реорганізацію Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб шляхом приєднання до Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

 

Крім того, уряд перейменував Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України на Міністерство у справах ветеранів України, а Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рух ветеранів просить не розформовувати Міністерство у справах ветеранів

 

Повідомляється, що Мінветеранів реалізуватиме державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності тощо.

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій реалізуватиме державну політику з питань тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях та тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.   

 

Як повідомляла УМ, 4 березня Верховна Рада призначила у середу прем'єр-міністром Дениса Шмигаля.

 

Перед обранням на посаду прем'єра, пан Шмигаль отримав від депутатки Клименко символічного "кота в мішку".

 

Також більшість народних депутатів підтримали 15 кандидатур урядовців, 13 з яких які  запропонував Шмигаль, а двох – президент Зеленський.

 

Міністрром у справах ветеранів призначили Сергія Бессараба, а віцепрем'єром, міністром реінтеграції тимчасово окупованих територій – Олексія Резнікова.