Черкаський центр екстреної медичної допомоги отримав шість нових реанімобілів
Черкаський центр екстреної медичної допомоги поповнився ще шістьма сучасними реанімобілями. >>
Уряд Швейцарії ввів заборону на проведення масових заходів з числом учасників більше 1 тисячі чоловік. Таке рішення він прийняв в п’ятницю на надзвичайному засіданні в Берні.
Про це пише видання Neue Zürcher Zeitung.
“Федеральна рада провела 28 лютого надзвичайне засідання. З огляду на ситуацію з коронавірусом, він охарактеризував стан в Швейцарії як особливий”, — йдеться в повідомленні уряду. Підкреслюється, що “масштабні заходи з числом учасників більше 1 тисячі осіб заборонені”.
Ця заборона вводиться негайно і буде діяти “щонайменше по 15 березня”.
З 5 по 15 березня в Женеві було заплановано проведення заходів щорічного міжнародного автосалону. Рішення уряду фактично робить це неможливим, оскільки в останні роки його відвідували понад 600 тисяч осіб. Раніше в Женеві було оголошено про скасування міжнародної виставки винаходів і салону високої годинникової моди. До теперішнього моменту в Швейцарії виявлено вісім випадків захворювання, викликаного новим коронавірусом.
Як пояснив уряд Швейцарії, прийнявши рішення про скасування масових заходів, він “віддає пріоритет захисту населення”. Введення режиму особливого положення дає Федеральній раді повноваження здійснювати заходи, які зазвичай є прерогативою кантональної влади. Уряд наголошував, що при проведенні заходів з числом учасників менше 1 тисячі осіб “організатори повинні проводити оцінку ризику у взаємодії з компетентною кантональною владою”.
Додамо, перший випадок інфікування зафіксовано у Швейцарії 25 лютого.
Черкаський центр екстреної медичної допомоги поповнився ще шістьма сучасними реанімобілями. >>
У Черкасах автопарк обласного центру екстреної медичної допомоги поповнився п’ятьма реанімобілями. >>
Дослідження дає підказки, коли і чому вони кусаються. Імовірно, вони можуть розрізняти смаки — деякі з них впливають на апетит і біологічні процеси комах. Кусати людей комарів змушує поєднання солей з людського поту та амінокислот на шкірі. >>
На Рівненщині в Вараському районі 40-річна породілля народила 11-ту дитину в салоні власного автомобіля. У жінки перейми почалися вночі, однак до лікарні вони з чоловіком доїхати не встигли. >>
Україна отримала свою першу броньовану "швидку" для фронту завдяки ініціативі United24. >>
Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про закінчення надзвичайної ситуації, пов’язаної з коронавірусом, оскільки він уже перестав бути світовою загрозою. >>