Ляшко застерігає: пневмонія через десятиліття стане невиліковною, а трансплантації - припиняться
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Схему збагачення на хворих українцях за допомогою підробки документів відомого американського постачальника медпродукції Boston Scientific придумали родичі ексголови Верховної Ради України Олександра Мороза.
Про це повідомляє УНН.
Фармацевтична компанія "Амаркорд" - яка за 5 років заробила на бюджеті близько 200 млн грн, що майже вдвічі перевищує реальну вартість поставленої ними продукції державі - належить Олександрі Мороз - доньці Майї і Олександра Мороза, який в свою чергу доводиться ексспікеру України племінником.
Саме на офшорних рахунках його доньки Олександри осідала частина бюджетних коштів, виведених з України злочинним шляхом, інша частина спрямовувалася Boston Scientific для закупівлі нової продукції.
Про те, як довгі роки "Амаркорд" вдавалося обманювати американську Boston Scientific і заробляти надприбутки на бюджетних тендерах читайте тут.
Відзначимо, що Майї Мороз належить також фармацевтична компанія "Віват життя", яку вона раніше розділяла разом з Олексієм Саком, чия дружина Людмила Кущаєва до 2019 року обіймала різні посади в "Укрзалізниці", включаючи посаду заступника директора філії "Центр охорони здоров'я".
Сам же Олексій Сак тривалий час працював в правоохоронних органах України.
"У Головному відділі по боротьбі з корупцією Управління СБУ в Києві працював в напрямку боротьби з легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом у сфері небанківського фінансового сектора (сфера Нацкомфінпослуг). Працюючи в Департаменті контррозвідувального захисту економіки держави СБУ, Сак займався контррозвідувальним супроводом процесів приватизації, банкрутства з позиції Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, боротьбою з протиправними поглинаннями", - розповідає про себе Сак.
В Україні буквально через якихось десяток років можуть припинитися трансплантації, а пневмонія стане невиліковною. >>
Президент Володимир Зеленський своїм указом від 22 листопада ввів у дію рішення РНБО про нові санкції та позбавлення державних нагород держзрадників. Серед них — колишні урядовці, народні депутати, керівники СБУ та Генпрокуратури, прокурори, артисти, російські політичні, релігійні та культурні діячі >>
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Верховна Рада ухвалила законопроект «Про облік інформації про шкоду, завдану особистим немайновим правам фізичних осіб внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України». >>
Ставати народним депутатом не збирається співзасновник освітньої платформи України Prometheus Іван Примаченко попри рішення, яке оголосила Центральна виборча комісія. >>
У другому читані Верховна Рада прийнялані закон про позбавлення державних нагород за популяризацію, або пропаганду держави-агресора, чи вчинення інших протиправних дій проти України. >>