У шпиталі помер Ігор Дядченко: на війні родина втратила другого сина

10:28, 21.01.2020
У шпиталі помер Ігор Дядченко: на війні родина втратила другого сина

Вчора на Черкащині у селі Шевченкове поховали захисника України – 43-річного Ігоря Дядченка, який напередодні помер у госпіталі.

 

Як повідомляють у Звенигородській РДА,  він гідно виконував свій громадянський обов’язок на Сході України. Був справжнім чоловіком, світлою людиною, патріотом своєї країни.

 

Під час часткової мобілізації 15 жовтня 2014 року був призваний на військову службу, яку проходив в окремому мотопіхотному батальйоні, був поранений.

 

 Після одужання  пішов захищати рідний край  у лютому 2016 року за контрактом, проходив військову службу в окремому автомобільному батальйоні.

 

 

Торік у Ігоря Дядченка стався інсульт і в нього виявили онкозахворювання. На жаль, лікарям не вдалося його врятувати. У воїна залишилася дружина та малий син.

 

«Поховали Героя на місцевому кладовищі села Шевченкове поряд із його братом Сергієм Дядченком, який 2017 року загинув поблизу села Піски Донецької області, підірвавшись на міні», – говорять у Звенигородській райдержадміністрації і висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Ігоря Дядченка, яка втратила на війні вже другого сина.

 

Наголошують, «неймовірно тяжко пережити таку втрату і у цей важкий час Звенигородщина в жалобі разом з вами».

 

Як повідомляла УМ, на Черкащині поховають захисника України Сергія Дядченка