Глава одеської податкової Чеботарьова вийшла з СІЗО

15:33, 17.01.2020
Глава одеської податкової Чеботарьова вийшла з СІЗО

В.о. начальника Головного управління Державної податкової служби в Одеській області Наталя Чеботарьова, яку арештували з можливістю внесення 904 тисяч гривень застави за пропозицію хабара, вийшла з СІЗО після внесення коштів.

 

Про це повівдомив речник Вищого антикорупційного суду Олеся Чемерис у коментарі УП.

 

"За в.о. начальника одеської податкової внесли заставу і навіть довідку про це отримали, тож вона вийшла з СІЗО. Але на ній залишилися усі покладені в ухвалі обов’язки",- сказала вона.

 

Після внесення застави і виходу з СІЗО Чеботарьова зобов’язана прибувати на першу вимогу слідчого, прокурора або слідчого судді, не відлучатися з місця проживання без дозволу, повідомляти про зміну місця роботи і проживання, здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний засіб контролю.

 

Хто саме заплатив заставу, Чемерис не повідомила.

 

За даними джерел УП, майже мільйон гривень вніс за Чеботарьову її товариш.

 

Нагадаємо, 16 січня виконувачку обов’язків начальника головного управління Державної податкової служби в Одеській області Наталю Чеботарьову, яку підозрюють в підкупі працівника прокуратури, відправили у СІЗО із можливістю внесення 904 тисяч гривень застави.

 

Чеботарьову викрили на пропозиції та наданні 25 тисяч доларів хабара прокурору. За хабар прокурор мав не перешкоджати протиправній діяльності співробітників ДПС, пов’язаній із отриманням неправомірної вигоди від підприємців, та не притягувати податківців до відповідальності.