Російська окупаційна армія в ніч на 16 травня завдала удару по об'єктах критичної, житлової та портової інфраструктур Ізмаїльського району на Одещині, двоє постраждалих.
Як інформує УМ, про це 16 травня повідомили Ізмаїльська РДА в соцмережах та начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
У районній адміністрації зазначають, що під ударом опинилися об'єкти критичної інфраструктури та житлової забудови міста Ізмаїл.
"На жаль, є постраждалі, їм надається необхідна медична допомога. Тяжких травм не зафіксовано", - повідомили, зокрема, в РДА.
Також у повідомленні додали, що внаслідок пошкодження електричних ліній знеструмлено 39 населених пунктів Ізмаїльського району, без електроенергії залишаються 22 662 абоненти.
Дещо пізніше Кіпер уточнив інформацію про наслідки ворожої атаки на Одеську область.

"Цієї ночі ворог масовано атакував південь Одещини ударними безпілотниками. Постраждала житлова та портова інфраструктура. На жаль, є травмовані", - зазначив Кіпер.
За словами керівника Одеської ОВА, зафіксовано влучання БпЛА у 5-поверховий житловий будинок. Пошкоджено фасад та скління, загорілися балкони та автомагазин на першому поверсі.
Крім того, пошкоджений одноповерховий житловий будинок, у якому постраждали двоє людей.

"Внаслідок атаки також зазнала ушкоджень портова інфраструктура – складське приміщення та адмінбудівля. На обʼєктах вибито скління.
Крім того, зафіксовано падіння уламків на територію освітнього закладу", - додав Кіпер.
Як повідомляла УМ, Десятки загиблих та поранених: у Києві завершено 28-годинну пошуково-рятувальну операцію.