Олексій Гончарук прибув до ВР, відео

11:31, 17.01.2020
Олексій Гончарук прибув до ВР, відео

Прем’єр міністр України Олексій Гончарук з’явився на ранкове засідання Верховної Ради України після оголошення, що подав заяву про відставку.

 

По це передає кореспондент УНН.

 

У ВР триває година запитань до уряду. Наразі Гончарук перебуває в урядовій ложі серед інших представників Кабміну. Станом на 11.30 з трибуни триває виступ міністра закордонних справ Вадима Пристайка. 

 

Прем'єр-міністр присутній у ложі уряду разом з іншими представниками Кабінету міністрів.


Як повідомляв Укрінформ, уранці уряд не з'явився до Ради на годину запитань. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сказав, що члени Кабміну на консультаціях..

 

Як повідомляла УМ, Гончарук написав заяву про відставку.

 

Офіс президента  повідомив, що вже отримав заяву. Її розгляне президент Володимир Зеленський - після чого повідомить про своє рішення.

 

15 січня в мережу злили запис прослуховування Гончарука. На оприлюдненому аудіозапису нібито прем'єр каже, що президент Володимир Зеленський не розуміє економічних процесів у країні. При цьому сама особа, яка говорить, визнала себе профаном в економіці.

 

Джерело в "Слузі народу" в коментарі LB.ua підтвердило, що йшли "консультації і переговори про можливу відставку Гончарука за власним бажанням. За інформацією на зараз, заява про відставку є. Але рішення не прийнято".

 

Зранку 16 січня Гончарук заявив, що ворогам не вдасться зупинити його, – і навів аргументи на користь того, що він не "профан" в економіці.

 

16 січня опублікували частину розмови нібито прем`єр-міністра Олексія Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркарової та двох заступників голови Нацбанку Катерини Рожкової і Дмитра Сологуба.

 

Голос, схожий на голос голови уряду, повідомив, що потрібно представити президенту Володимиру Зеленському реалістичний прогноз у країні на наступні три роки.

 

У "Слузі народу" вважають оприлюднення записів проти Олексія Гончарука провокацією групи Ігоря Коломойського.

 

Згідно з українським законодавством, питання про відставку уряду не можна розглядати протягом року з моменту затвердження програми діяльності Кабміну. Таким чином, уряд Гончарука має імунітет до жовтня 2020 року.