Екстрені відключення світла: теплоелектростанції ДТЕК пошкоджені обстрілами
Ворог в неділю 17 листопада здійснив масовану атаку на енергетику України, зокрема серйозно пошкодив обладнання теплоелектростанцій ДТЕК. >>
Український пасажирський літак Boeing 737 авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), який зазнав катастрофи вранці 8 січня в Тегерані, був охоплений полум'ям ще у повітрі.
Таким є повідомлення іранських слідчих за 9 січня у перекладі DW
Слідчі комісії під керівництвом Організації цивільної авіації Ірану зазначили, що екіпаж українського літака намагався повернути літак в аеропорт Тегерана, однак не звертався з проханням по допомогу за допомогою радіозв'язку.
"Літак, який спочатку прямував на захід, щоб покинути зону аеропорту, після проблеми повернув праворуч і попрямував до аеропорту в момент аварії", - заявила організація цивільної авіації Ірану.
За інформацією організації, літак зник з екранів радарів в той момент, коли він досяг висоти 2,4 тис. метрів - при цьому пілот не послав радіоповідомлення про існування проблеми.
"За словами очевидців, на борту літака було помічено пожежу, інтенсивність якої зросла", - додала організація, повідомивши про перші результати розслідування катастрофи в середу.
Цю інформацію вдалося отримати від очевидців падіння літака, що перебували на землі, а також від свідків, які знаходились на борту авіалайнера, що пролітав неподалік місця катастрофи.
Зазначається, що після падіння Boeing 737 відбувся "потужний вибух" – ймовірно, через те, що літак був повністю заправлений паливом для перельоту до Києва.
Слідчі зазначили, що обидві так звані чорні скриньки були знайдені, однак вони зазнали ушкоджень, тому частина записів на них втрачена.
"Бортові самописці (чорні скриньки) були знайдені і передані слідчому... Решта частин літака були зібрані і доставлені в безпечне місце. "Чорні скриньки" з реєстратором польотів (FDR) і диктофоном кабіни (CVR) були виявлені пошуково-рятувальною групою і знаходяться в розпорядженні групи з розслідування авіаційних подій. Обидва пристрої були пошкоджені в результаті нещасного випадку і пожежі", - заявив глава іранської організації Алі Абедзаде.
Як повідомляла УМ, авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” опублікувала імена та дати народження пасажирів українського літака Boeing 737-800, що розбився сьогодні вранці поблизу Тегерана.
Раніше МАУ оприлюднили імена загиблих членів екіпажу.
8 січня розбився літак МАУ зі 180 пасажирами на борту.
Літак прямував з Тегерана до Києва. Попередньо причиною катастрофи називають технічні неполадки. Версія з терактом виключається.
На борту пасажирського літака авіакомпанії "МАУ", який зазнав аварії в Ірані, було 168 пасажирів і 9 членів екіпажу. З них - 11 українців.
Володимир Зеленський після катастрофи в Ірані літака МАУ, на борту якого було попередньо 11 українців, анонсував перевірку льотної придатності всього цивільного флоту.
Останнє планове технічне обслуговування літак пройшов 06 січня 2020 року..
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У МЗС назвали країни походження загиблих в авіакатастрофі в Ірані
Ворог в неділю 17 листопада здійснив масовану атаку на енергетику України, зокрема серйозно пошкодив обладнання теплоелектростанцій ДТЕК. >>
Міністри закордонних справ країн G7 ("Великої сімки") засудили Іран за надання росії балістичних ракет >>
Корпус вартових ісламської революції в Ірані обіцяє помститися за вбивство Ізраїлем лідера ХАМАСу Ісмаїла Ганії. >>
Автобус з громадянами України, серед яких було четверо дітей, потрапив у ДТП у Свебодзінському повіті Польщі близько п'ятої години ранку 20 липня. >>
Поліція розшукує водія, який збив військового на дорозі та втік з місця ДТП у селищі Комишуваха Запорізької області. >>
Внаслідок зіткнення маршрутки з автоцистерною загинуло 14 осіб, серед них 6-річна дитина. Вижити пощастило одній жінці. >>