ЄС на пів року продовжив економічні санкції проти Росії

16:09, 19.12.2019
ЄС на пів року продовжив економічні санкції проти Росії

ада ЄС офіційно продовжила термін дії економічних санкцій проти Росії на пів року.

 

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті ЄС.

 

"Сьогодні Рада продовжила термін дії економічних санкцій щодо окремих секторів російської економіки до 31 липня 2020 року", - йдеться в повідомленні.

 

Згідно із заявою, рішення послідувало за доповіддю президента Франції Еммануеля Макрона і канцлера ФРН Ангели Меркель в Європейській Раді 12 грудня про стан виконання Мінських угод, з якими пов'язане рішення про збереження санкцій.

 

"З огляду на те, що Мінські угоди не в повному обсязі виконані, Європейська Рада одноголосно ухвалила політичне рішення продовжити економічні санкції проти Росії", - заявили в ЄС.

 

Згідно з інформацією, заходи спрямовані на фінансовий, енергетичний і оборонний сектори, а також на товари подвійного призначення.

 

Як повідомляла УМ, ЄС вводить різні види обмежувальних заходів щодо Росії з березня 2014 року у відповідь на незаконну анексію Криму і навмисну дестабілізацію України. Окрім персональних санкцій діють ще економічні санкції, націлені на певні сектори економіки РФ. Також діють введені ЄС обмеження на економічні відносини з анексованим РФ Кримом та Севастополем.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комітет Сенату США з міжнародних відносин схвалив законопроєкт про санкції проти Росії.

 

Окрім того, у березні 2014 року Рада ЄС вирішила заморозити активи осіб, відповідальних за привласнення українських державних коштів.