Не рятуй без потреби: як співіснувати з лебедями, не шкодячи їм
Щороку в багатьох містах України з настанням холодів небайдужі громадяни починають бити на сполох: «Рятуйте, лебеді замерзають!». >>
Шестирічний кіт став інтернет-суперзіркою після того, як першим в Італії отримав два протези задніх лап після серйозної ДТП.
Віто, або у Вітуццо, ампутували обидві задні лапи після того, як їх розтрощив автомобіль у Мілані, пише BBC.
В той час його власниці саме поїхали у медовий місяць. Колишня баскетболістка Сильвія Готтарді та її дружина Лінда Ронзоні негайно повернулися додому.
Історію Віто поширюють із гештегом #vituzzosuperstar.
Два протези Віто приєднали безпосередньо до кісток, які лишились неушкодженими. Це стало першою успішною операцією такого типу в Італії.
Котів, яким доводилось ампутувати обидві задні лапи за подібних обставин, часто евтаназували.
Однако Віто пощастило - і на його сторінках у Instagram та Facebook можна побачити, як він ходить на своїх нових протезах.
На сторінці Vituzzo Superstar у Facebook йдеться, що Віто народився у маленькому містечку Сан-Віто-Ло-Капо у північно-західній частині Сицилії.
Він належав матері Сильвії, але після її смерті став жити із Сильвією та Ліндою у Мілані. Оскільки він звик до свіжого повітря, жінки випускали його гуляти на вулицю.
У липні 2018 року пара одружилася. Медовий місяць довелося відкласти до грудня через роботу, і коли вони поїхали, за Віто доглядав їхній друг.
Саме в цей час кіт потрапив у жахливу аварію, коли блукав вулицями. Його шукали понад добу, і коли врешті знайшли, травми виявились настільки серйозними, що одну задню лапу негайно ампутували. Хірурги намагалися врятувати другу, але через інфекцію довелось ампутувати і її.
Тоді хірурги зробили Віто тимчасові "лапи" і почали роботу над постійними протезами, подібними до тих, які роблять для спортсменів.
Відтоді минув рік, і тепер Віто знову гуляє вулицями та залазить на диван, а його власниці фільмують це і викладають відео у соцмережі.
Операція з їх встановлення пройшла успішно, і вже за кілька місяців Віто звик бути "біонічним котом".
Щороку в багатьох містах України з настанням холодів небайдужі громадяни починають бити на сполох: «Рятуйте, лебеді замерзають!». >>
Смертність бджіл в Україні 2024 року на контрольованій території становила 20-25%, це значно вище за показники до повномасштабної війни та пояснюється несприятливими погодними умовами навесні та влітку, які призвели до скорочення площ медоносних рослин. >>
ЦЕ БУВ мій знайомий собака, Акбар…Акбар…Акбарчик… Отакенний здоровань – до пояса мені. >>
В Україні стартував перший етап запуску Єдиного державного реєстру домашніх тварин, у межах якого ветеринарним лікарям відкрили авторизацію. >>
Ще у 5 столітті до н.е., вже потому як скіфи вигнали зі своїх степів військо перського володаря Дарія, серед воїнів стали популярними дерев’яні чаші, окуті по краю кількома золотими пластинами із зображеннями тварин. >>
Собаки можуть бути більш дратівливими, якщо не виспляться – до такого висновку прийшли вчені після клопітких досліджень. Експерти наголошують, що гавчики повинні дрімати майже дві третини дня. >>