На Хмельниччині заборонили і розпустили обласну організацію ЛКСМУ
У це важко повірити, але у Хмельницькому донедавна існувала і навіть щось там діяла обласна організація… ленінської комуністичної спілки молоді України. >>
(УНІАН)
Шевченківський суд Києва максимально пом'якшив запобіжний захід обвинуваченому в організації та здійсненні силового штурму протестувальників на Майдані шляхом проведення антитерористичної операції під час Революції Гідності ексголові СБУ в Києві та області Олександру Щеголєву.
Про це повідомляють представники Адвокатської дорадчої групи, яка об’єднує адвокатів родин Небесної сотні.
«Олександра Щеголєва тільки що Шевченківський суд відпустив під особисте зобов’язання. До сьогодні він перебував під цілодобовим домашнім арештом з електронним браслетом», – йдеться в заяві адвокатів.
Серед обов’язків, покладених на Олександра Щеголєва колегією суддів, відсутній обов'язок не покидати межі Київської області без дозволу суду чи прокурора і носити електронні засоби контролю.
Як повідомляла УМ, у червні суд відпустив під цілодобовий домашній арешт обвинуваченого у справі штурму Майдану ексначальника управління СБУ в Києві Олександра Щеголєва.
Суд висунув підозру Олександру Щеголєву навесні 2015 року.
Слідчі заявляють, що Щеголєв, діючи у складі організованої групи осіб, до складу якої входили колишні високопосадовці, з «метою розгону мітингувальників із майдану Незалежності у Києві, на виконання злочинного наказу керівництва, 18 лютого 2014 року ухвалив рішення про проведення працівниками СБУ за підтримки органів внутрішніх справ антитерористичної операції у центральній частині Києва, у результаті чого заподіяні тяжкі наслідки у вигляді загибелі людей».
У лютому 2014 року під час сутичок протестувальників із силовиками в центрі Києва загинули понад сто людей, сотні були поранені, найбільше з яких – 20 лютого. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати Небесною сотнею. Досі всіх причетних до цих злочинів не встановили.
У це важко повірити, але у Хмельницькому донедавна існувала і навіть щось там діяла обласна організація… ленінської комуністичної спілки молоді України. >>
Детективи НАБУ разом із прокурорами САП у вівторок, 19 травня, проводять масштабні слідчі дії у справі щодо корупції у Верховному суді України >>
У четвер, 14 травня, Вищий антикорупційний суд відправив екскерівника Офісу президента Андрія Єрмака під варту на два місяці з альтернативою застави у 140 мільйонів гривень. >>
Чергову банальну спробу уникнути мобілізації зірвали на Рівненщині. >>
Франція та Австрія приєднались до Спеціального трибуналу, який розслідуватиме злочин агресії Росії проти України. >>
Україна визначила кандидатів для висунення на посаду судді Міжнародного кримінального суду: основним кандидатом став суддя Верховного Суду Лев Кишакевич, резервним — фахівчиня з міжнародного кримінального права Оксана Сенаторова. >>