«Приватбанк» повідомив про рекордний прибуток

15:28, 09.10.2019
«Приватбанк» повідомив про рекордний прибуток

(фото: "Право")

За результатами роботи 9 місяців 2019 року Приватбанк збільшив чистий прибуток до 27,4 мільярдів гривень, що є новим абсолютним рекордом для банку та всієї банківської системи України.
 
Про це повідомляє прес-служба Приватбанку.
 
Голова правління банку Петр Крумханзл заявив, що чистий комісійний дохід банку за 9 місяців 2019 року становить 13,3 мільярда гривень, чистий процентний дохід - 14,7 млрд грн.
 
Як відомо, до націоналізації Приватбанку Коломойському належали 41,6572% акцій, Triantal Investments Ltd - 16,5748% акцій.
 
У грудні 2016 року уряд України за пропозицією Нацбанку й акціонерів "Приватбанку", найбільшими з яких на той час були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку".
 
Банк перейшов у державну власність, на його докапіталізацію загалом держава витратила понад 155,3 мільярда гривень.
 
18 квітня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку.
 
Суд визнав протиправним і скасував рішення про виведення неплатоспроможного "Приватбанку" з ринку за участю держави.
 
19 квітня стало відомо про ще одне рішення суду на користь Коломойського у справі Приватбанку.
 
Суд повністю задовольнив позов підконтрольної Коломойському кіпрської компанії Triantal Investments Ltd щодо процедури примусової конвертації акцій в капітал банку при націоналізації.
 
20 квітня Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про розірвання договору особистої поруки Ігоря Коломойського за кредитами рефінансування Приватбанку, отриманими до входження держави в капітал.