В Одесі розгорівся скандал через викладача-сепаратиста

21:54, 07.10.2019
В Одесі розгорівся скандал через викладача-сепаратиста

У Міжнародному гуманітарному університеті в Одесі викладач історії на парах розповідає студентам, що “проєкт Україна придумали польські масони”.

 

Про це  опублікувала ТСН.

 

На відео видно, як на парі викладач говорить про те, що вперше політична згадка про Україну з’являється у 1900 році, а до цього країна існувала лише як географічна назва.

 

Крім того, викладач просить студентів виконувати завдання на тему “Україна, якої не було”.

 

“На першому курсі студентам пропагують сепаратизм і займаються “підривом державності”. Анатолій Кравчик навіює студентам, що Україна – це проєкт на завершальних етапах, який створили польські та російські масони, і що сучасні класичні програми історії України пишуть “цілковиті ідіоти і медіаклоуни”. На семінари нам задають такі роботи, як “Україна, якої не було” і ми не можемо не погодитися з викладачем, оскільки нам же гірше”, – скаржаться студенти університету.

 

За їхніми словами, на прохання до викладача іти за програмою, він відповідає, що має право викладати “свою історію”.

 

У самому університеті про ситуацію щодо методів викладання історії Анатолієм Кравчиком заявили, що нічого не знають і переадресували це питання до приймальної комісії, яка, зі свого боку, наголосила, що не є компетентною у цьому.