За ворогом стежитиме нова українська «пташка» - авіакомплекс Poseidon
Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до використання у підрозділах Сил оборони безпілотний авіаційний комплекс Poseidon вітчизняного виробництва. >>
(Фото Газета 2000)
Палата представників Нідерландів хоче, щоб розпочалось розслідування щодо України та дослідилась її причетність до катастрофи МН17.
Про це повідомляє видання "Rtlnieuws.nl".
Ініціативу на засіданні у вівторок, 1 жовтня, підтримали 8 фракцій.
Як зазначають в публікації, нідерландська Рада безпеки дійшла висновку в 2015 році, що українська держава має закрити свій повітряний простір.
Також Нижня палата парламенту Нідердландів прийняла рішення обговорити питання щодо катастрофи повторно у вівторок, першого жовтня.
Окрім того, від уряду країни вимагають розслідування усіх фактів щодо повітряної катастрофи боїнга і стосовно Росії, і стосовно України. Засновуючись на цьому в парламенті вирішили зробити перший крок та просити докладення всіх зусиль у справі.
Міністр закордонних справ Нідерландів справ Стеф Блок висловив думку, що "законних підстав" для розслідування немає. За його словами, складність полягає в тому, що для цього необхідна "співпраця не лише з боку України, але і з боку Росії".
Раніше уряд Нідерландів відмовлявся робити які-небудь кроки щодо ролі України з метою збереження хороших відносин між країнами.
На даний момент уряд Нідерландій нічого не вирішував щодо України.
Як повідомляла УМ, 7 вересня між Україною і Росією відбувся масштабний обмін утримуваними особами.
В Україну в рамках обміну прибули 35 українців, серед яких політв’язні Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Роман Сущенко, Микола Карпюк, Станіслав Клих, Павло Гриб, Євген Панов, Артур Панов, Едем Бекіров, Олексій Сизанович, а також захоплені Росією біля Керченської протоки моряки.
Натоміть Росії були видані 35 засуджених, 11 з них були помилувані, 19-м скасовано запобіжний захід, двоє вже перебували на волі, одного було передано російській стороні раніше. Одним з переданих був Володимир Цемах.
Після цього, президент України Володимир Зеленський сказав, що домовленості з Володимиром Путіним щодо першого етапу завершення війни на Донбасі виконані.
Слідство Нідерландів перевели Володимира Цемаха в статус підозрюваного в катастрофі МН17. Раніше Цемах числився у справі про катастрофу як свідок.
Читайте також: Річниця катастрофи МН17: прем’єр Малайзії неочікувано підтримав позицію Росії
Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до використання у підрозділах Сил оборони безпілотний авіаційний комплекс Poseidon вітчизняного виробництва. >>
Нового президента обрала Громадська спілка "Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів" (УАВК) – ним став колишній держсекретар Міністерства культури та інформаційної політики Артем Біденко. >>
Із Днем Соборності Президент Володимир Зеленський привітав громадян України. >>
Ветеран з Донеччини, 25-річний Степан Коробкін, після важкого поранення на передовій та ампутації правої руки піднявся на Кіліманджаро. >>
У ніч на 21 січня українські безпілотники атакували авіазавод у Смоленську. Місцевий губернатор підтвердив факт прильоту дронів, традиційно запевнивши, що їхній «Панцир» спрацював бездоганно і вчасно. >>
Указ про тимчасове призупинення усіх програм зовнішньої допомоги Сполучених Штатів на 90 днів підписаву понеділок, 20 січня, президент США Дональд Трамп. >>