У Києві оновили правила комендантської години
Оновлені правила комендантської години на виконання розпорядження уряду ухвалила Рада оборони Києва. >>
Національна поліція не висуватиме "мінеру" київського моста Метро, колишньому бійцю АТО Олексію Бельку підозру в підготовці теракту.
Про це на брифінгу в четвер сказав начальник Національної поліції Києва Андрій Крищенко, пише Лівий берег.
"Це узгоджена з прокуратурою позиція, його будуть притягувати за двома статтями: хуліганство (ч. 4 ст. 296) і хибне повідомлення про мінування (ст. 259)", - сказав Крищенко.
Начальник поліції сказав, що в Белька не було вибухівки, тільки карабін і помпова рушниця, з якої він стріляв по поліцейському дрону.
"Вибухівки не знайшли ні при ньому, ні в автомобілі", - повідомив Крищенко.
Міністерка у справах ветеранів Оксана Коляда, своєю чергою, переказала вибачення від Белька.
"Я хочу переказати від Олексія, що він просить пробачення, зокрема в жителів міста Києва, за незручності через його вчинок. Він сказав, що не збирався підривати міст, а тільки хотів привернути до себе увагу", - сказала міністерка.
За її словами, у нього були проблеми з працевлаштуванням і, відповідно, з грошима, а також з його дівчиною.
"У такому стані він вчинив учорашні дії", - пояснила Коляда.
Разом з тим, глава МВС Арсен Аваков має намір просити взяти на поруки ветерана ООС Олексія Белька. Про це Аваков написав на сторінці у Facebook та оприлюднив відео допиту затриманого.
Міністр каже, що історія солдата – “спільна відповідальність”. Він оприлюднив відео допиту підозрюваного. Белько каже, що опинився в нелюдських умовах і хотів звернути на себе увагу.
Як повідомляла УМ, вчора вдень чоловік зупинився на мосту Метро в Києві і почав кричати, що має намір підірвати міст.
Пізніше він відкрив "попереджувальну стрілянину" в повітря.
Мінером мосту виявився 42-річний Олексій Белько, родом з окупованого Криму.
Оновлені правила комендантської години на виконання розпорядження уряду ухвалила Рада оборони Києва. >>
Будинок родини авіаконструктора Ігоря Сікорського, який розташований на вулиці Ярославів Вал, 15Б, цього року планують відреставрувати – після відновлення там створять музей на честь винахідника. >>
Новопризначений міністр енергетики Денис Шмигаль заявив, що в Україні не залишилося жодної електростанції, яку б не атакували російські війська. >>
На звинувачення президента Володимира Зеленського щодо поганої підготовки в Києві до складної ситуації в енергетиці – різко відповів міський голова Києва Віталій Кличко, заявивши, що він, як мер, і всі міські служби роблять все, щоб утримати забезпечення життєдіяльності міста під час надзвичайної си >>
В Українському домі в Києві до кінця тижня працюватиме виставка «Земля Івана», присвячена творчості українського митця-самоука Івана Приходька. >>
У Києві завершилася виставка «Україна ВАУ», яку відвідали 250 тисяч людей. Ця цифра говорить про неабиякий інтерес до проєкту, який у цікавому форматі популяризує історію і здобутки українців. >>