Укрпошта заявила, що Пенсійний фонд обдурює пенсіонерів

10:21, 05.09.2019

Укрпошта заявляє, що співробітники Пенсійного фонду "свідомо обманюють пенсіонерів", тобто обіцяють підвищення пенсій, якщо люди будуть отримувати їх у банку та не переходитимуть до Укрпошти.
 
Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.
 
"Укрпошта неодноразово стикалася з фактами маніпуляцій та поширення неправдивої інформації про послуги компанії з боку Пенсійного фонду", - йдеться в повідомленні. 
 
Також було оприлюднено розмову працівниці Пенсійного фонду з 72-річною пенсіонеркою.
 
Представник Пенсійного фонду говорить, що "кошти, які можна спрямувати на виплату пенсій, ми будемо витрачати на виплату пошті за доставку…".
 

 
І запитує в пенсіонерки, яка жаліється на вік та хворі ноги і хоче отримувати пенсію вдома від листоноші: "Ви бажаєте отримувати пенсії на такому рівні, чи щоб в грудні у Вас пенсія піднялася?", - йдеться в повідомленні.
 
Компанія наголошує, що пенсіонерів, які потребують допомоги та мають право отримувати пенсію вдома, працівники Пенсійного фонду "свідомо вводять в оману, переконують отримувати пенсію в банках, плямуючи при цьому репутацію Укрпошти".
 
А гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський написав у Facebook, що компанія вимагає від Пенсійного фонду "припинення цієї ганебної практики" та публічної заяви з вибаченнями.
 
"Витрати Пенсійного фонду на себе любих (зарплати і тп) збільшились з 2,4 млрд гривень у 2016 до 4,4 млрд у 2018 - тобто на 2 млрд грн за 2 роки. У той же час - витрати на послуги Укрпошти збільшились з 1,1 млрд у 2016 до 1,4 млрд у 2018. З іншого боку, відрахування ЄСВ Укрпоштою збільшилось з 0.55 млрд у 2016 до 1.03 млрд у 2018. Тобто ми за цей час перерахували на пенсіонерів більше, ніж отримали. Тому якщо є бажання пошукати гроші для пенсіонерів або на оплату послуг пошти, я можу підказати, де", - написав він.