Українська легкоатлетка, стрибунка у висоту Ярослава Магучіх провела свій другий старт у "золотому" Континентальному турі, який пройшов у Загребі (Хорватія).
Як інформує УМ, про це повідомивло Суспільне Спорт.
Магучіх стала переможницею змагань із результатом 1,97 метра, передає Укрінформ.
Ярослава намагалася стрибнути на 2,01 метра, однак у трьох спробах їй не вдалося взяти цю висоту.
Друге місце посіла австралійка Елеанор Паттерсон (1,95), третє - сербка Ангеліна Топич (1,95).
Додамо, що українка Ірина Геращенко, яка раніше була серед призерок цього турніру, сьогодні стала дев'ятою (1,85).
Як повідомляла УМ, Ярослава Магучіх удруге в кар’єрі стала чемпіонкою світу в приміщенні.