Депутатські «справи»: Шуфрич – вийде під заставу, Скороход – позбулась «браслету» завдяки чоботам
Нардепу Нестору Шуфричу київський апеляційний суд дозволив вийти з-під варти під заставу. >>
Деснянський суд Чернігова вирішив виправити помилки й залишати у силі ухвалу про взяття під варту заступника глави МінТОТ Гримчака, однак натомість допустив інші помилки у новій ухвалі.
Про це заявила адвокатка Гримчака Тетяна Матяш, повідомляє Громадське.
«По-перше, мабуть, треба подавати знову клопотання про виправлення помилки вже в ухвалі про розгляд клопотання про виправлення помилки. Моє прізвище Матяш, а не Мятяш. Крім того, вона не назвала порядок набрання чинності цієї ухвали. Вона цього не вказала, це є підставою для подання скарги на суддю у відповідні органи. Суддя навмисно пішла на порушення, щоб направити його (Гримчака — ред) у СІЗО», — наголосила адвокатка.
Вона заявила, що подаватиме апеляційні скарги на усі рішення судді, скаргу до Вищої кваліфікаційної комісії судді та Державного бюро розслідувань.
Як відомо, у першій ухвалі переплутали по батькові Гримчака, назвавши його Юрієм Михайловичем, а не Миколайовичем. Крім того, в ухвалі помилково зазначили захисника Гримчака. Адвокатом вказали Дмитра Мельника, а не Тетяна Матяш.
Як повідомляла УМ, суд у Чернігові вирішив взяти під варту заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака на 2 місяці під заставу в 6 млн гривень.
Нардепу Нестору Шуфричу київський апеляційний суд дозволив вийти з-під варти під заставу. >>
Ворог не припиняв атакувати Запоріжжя та передмістя навіть упродовж новорічних свят. >>
НП на Чернігівщині: оголошено обов’язкову евакуацію з 14 сіл, фото >>
Російські військові у Чернігові на Різдво вдарили по багатоповерхівці, загинула людина, п'ятеро поранених. >>
У росії повернення військових із фронту перетворилося на серйозну внутрішню загрозу – «ветерани» війни проти України вже вбили або покалічили понад тисячу людей. >>
У Києві Шевченківський райсуд змінив запобіжний захід з арешту без права внесення застави на цілодобовий домашній арешт детективу Національного антикорупційного бюро Віктору Гусарову. >>