Кличко заперечив заяви Богдана, назвавши їх добіркою пліток

14:58, 30.07.2019
Кличко заперечив заяви Богдана, назвавши їх добіркою пліток

Мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Віталій Кличко назвав висловлювання керівника Офісу президента Андрія Богдана на його адресу добіркою пліток і маніпулятивних домислів, а також порадив звернутися з ними до правоохоронних органів.

 

"Сьогоднішня прес-конференція керівника Офісу президента Андрія Богдана нагадувала "байки зі склепу" - добірка пліток, маніпулятивних домислів і нічого більше", - написав Кличко у вівторок удень на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 

"Коли такі речі говорить керівник Офісу Президента - це виглядає, як мінімум, дивно і некомпетентно. Усі свої, як ви думаєте, "страшилки", пане Богдане, передавайте до правоохоронних органів. І не ганьбіться подібними "інформаційними виступами"! Ви ще й законами і Конституцією маніпулюєте. Ще раз нагадаю, кияни обирають владу, на яку покладають відповідальність за все, що відбувається в місті. А спроби розділити посади мера та голови КМДА є намаганням позбавити громаду права впливати на процеси управління столицею і наступом на місцеве самоврядуванн, - наголосив мер Києва.

 

Столичний градоначальник висловив думку, що коли такі речі говорить керівник Офісу президента - це видається, "як мінімум, дивним і некомпетентним". "Усі свої, як ви думаєте, "страшилки", пане Богдане, передавайте до правоохоронних органів. І не ганьбіться такими "інформаційними виступами"! Ви ще й законами і Конституцією маніпулюєте", - написав Кличко.

 

При цьому він додав, що кияни обирають владу, на яку покладають відповідальність за все, що відбувається в місті. "А спроби розділити посади мера та голови КМДА є намаганням позбавити громаду права впливати на процеси управління столицею і наступом на місцеве самоврядування", - зазначив він.

 

Як повідомляла УМ, указом Президента Петра Порошенка Кличка було призначено на підставі ст.118 Конституції (призначається і звільняється головою держави за поданням уряду) і ч.2 ст.8 про місцеві державні адміністрації (призначається на строк повноважень Президента)