Столиця святкуватиме День Незалежнсті Ходою гідності

14:16, 30.07.2019
Столиця святкуватиме День Незалежнсті Ходою гідності

Традиційного параду на День незалежності, 24 серпня, не буде. Про це розповів глава Офісу президента Андрій Богдан, повідомляє Громадське

 

«Цього року Україна святкувати День незалежності у новому форматі. Замість традиційного параду в радянських традиціях з недешевою демонстрацією техніки на центральній вулиці столиці відбудеться Хода гідності. Цей захід у європейському стилі покликаний започаткувати нову традицію вшанування усіх, ким пишається Україна», — сказав він.

 

«Планується, що Хрещатиком пройдуть представники різних родів військ ЗСУ, ветерани АТО зможуть приєднатися до представників своїх бригад. У Ході візьме участь президент України Володимир Зеленський та керівництво держави», - додав Богдан.

 

За його словами, разом з військовими в ході також візьмуть участь медики, вчителі, спортсмени, дипломати і волонтери, а також глава Української держави.

 

Також у центрі Києва пройде «концерт, організацією якого займається один з найвідоміших українських режисерів».

 

9 липня президент України Володимир Зеленський повідомив, що кошти, передбачені на проведення військового параду 24 серпня перенаправляють на виплати премій військовим, а самого параду не буде.«Але буде новий формат», — додав він. Водночас все одно вийти на парад закликав спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

 

Як повідомляла УМ, п’ятий президент України Петро Порошенко спростував інформацію про те, що в державному бюджеті закладено 300 мільйонів гривень на парад до Дня Незалежності.