Федоров не піде в опозицію до Зеленського та ігноруватиме протестувальників
Також він утримається від зустрічей із протестувальниками, які вимагають його поновлення на посаді. >>
Заступник генерального прокурора - головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляє, що прокурор, який розслідував можливе отруєння колишнього Президента Віктора Ющенка, не знайшов складу злочину у даній справі.
Про це Матіос сказав в інтерв'ю телеведучому Андрію Пальчевському, передають Українські Новини.
"У мене працює заступником генерал Козлов, який був слідчим, що розслідував цю справу, і на нього був замах. І ось я можу це сказати, бо строки давності (пройшли), я його запитав: Ігор Миколайович, от скажи, ти ж розслідував, ти настільки занурений у цю ситуацію, що в тебе має бути своє бачення істини, яку ти зміг довести чи тобі не дали довести, скажи, було чи ні (отруєння)? Він сказав "ні". Отруєння не було", - розповів головний військовий прокурор.
Подальші події у цій справі Матіос відмовився коментувати.
Нагадаємо, шо колишній Президент (2005-2010) Віктор Ющенко заявляє, що слідству відомі виконавці його отруєння, однак вони знаходяться поза межами української юрисдикції.
Майно експрезидента хочуть заарештувати через підозру в корупціЇ. Однак, раніше суд відхилив це рішення, але ГПУ його оскаржила.
Окрім цього, Генеральна прокуратура повідомила колишньому Президентові Віктору Ющенку про підозру у розраті 540 млн гривень і пособництві експрезиденту Віктору Януковичу у заволодінні резиденцією "Межигір"я"
Ющенко заперечує посонитцво у заволодінні Януковичем "Межигір"ям".
Як повідомляла УМ, у 2007 році між Ющенком та Януковичем був черговий тривалий політичний конфлікт, який закінчився дочасними виборами парламенту восени 2007 року.
Також він утримається від зустрічей із протестувальниками, які вимагають його поновлення на посаді. >>
Новий Головнокомандувач ЗСУ генерал-майор Михайло Драпатий ще 26 липня видав розпорядження про тимчасове призупинення поповнення штурмових полків Сухопутних військ новим особовим складом. >>
11 липня 2026 року, у польський день пам’яті жертв Волинської трагедії, президент Польщі Кароль Навроцький виступив у прикордонному селі Радруж і заявив, що домагатиметься законодавчої заборони червоно-чорного прапора на території Польщі. >>
У низці українських міст увечері понеділка, 20 липня, українці вп'яте вийшли на протести проти відставки ексміністра оборони Михайла Федорова. >>
Президент України Володимир Зеленський готовий звільнити головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського за умови, що його змінить сильний кандидат, здатний утримати 1200-кілометрову лінію фронту. >>
У низці українських міст ввечері 17 липня відбуваються акції з вимогою повернути Михайла Федорова на посаду міністра оборони. Також лунають заклики відправити у відставку Головкома ЗСУ Олександра Сирського. >>