Мажоритарниця «Слуги народу» Ірина Борзова має бізнес в окупованому Криму

16:19, 22.06.2019
Мажоритарниця «Слуги народу» Ірина Борзова має бізнес в окупованому Криму

(фото: facebook.com / Ірина Борзова)

Серед мажоритарників від партії "Слуга народу" йде на вибори до Ради дружина Сергія Борзова, в.о. голови Державного управління справами, яка веде бізнес в окупованому Криму.
 
Ірина Борзова йде по 14 округу (Вінницька область).
 
Партія описує її як менеджера-економіста, підприємця, голову та засновницю Благодійного фонду та ГО "Всеукраїнське об'єднання "Розвиток".
 
Однак журналіст Юрій Смирнов на своїй сторінці в соцмережі Facebook відзначає, що чоловік Ірини Сергій займає держпосаду і при цьому володіє фірмою "Профіль-Н" у сфері ресторанного бізнесу, яка зареєстрована в місті Судак на території анексованого Криму.
 

Посилаючись на дані "Чесно", журналіст підкреслює, що з 2014 року фірма переоформлена відповідно до вимог законодавства Росії, а за даними податкової Росії, 2016 року фірма Борзової отримала 600 тисяч рублів прибутку.
 
Разом з кандидаткою в депутати цією фірмою володіє і її батько Наум Баруля, який раніше був правою рукою КВНника Олександра Маслякова і директором компанії АМІК. Наразі Баруля керує "Лігою Сміху" президента Володимира Зеленського.
 
Крім того, чоловік Ірини Борзової Сергій є фігурантом справи НАБУ про зловживання службовим становищем при купівлі квартири від Держуправління справами.