Артисти Білоножки балотуватимуться до Ради за списками Смешка

16:46, 08.06.2019
Артисти Білоножки балотуватимуться до Ради за списками Смешка

Народні артисти України – Світлана та Віталій Білоножки – оголосили, що йдуть у політику. До парламенту вони збираються балотуватися за списками партії "Сила і Честь" Ігоря Смешка.

 

Про це вони оголосили під час з’їзду партії у суботу, 8 червня, пише ТСН.ua.

 

"Я вже у своєму житті наспівався", – відповів Віталій Білоножко на питання, чому вирішив піти у політику. Втім, пара тримає у таємниці, під яким номером вони у списках партії. "Під яким номером – це секрет великий поки що", - зазначила Світлана Білоножко.

 

"Я знаю, що буду робити. Хочу, щоби не було недолугостей в законі про інтелектуальну власність, згуртувати людей, якщо там будуть симпатики до культури. Також хочу закон про меценатство, щоб зробити легшим життя артистів, бо вони дійсно кинуті останньою владою. І, безумовно, все, що буде Ігор Петрович [Смешко] пропонувати, що не зашкодить моєму народові", – окреслив Віталій Білоножко свої плани нардепом.

 

Зазначимо, Білонижки нині перебувають на пенсії.

 

На питання, скільки пара отримує, Віталій зізнався, що має 5 тисяч гривень, а Світлана – 8. Вона також додала, у разі, якщо пройдуть до Ради – "безумовно" лобіюватимуть інтереси пенсіонерів.

 

"Про "пенсіонерів" у нас ніхто не дбає, тож ми маємо самі про себе подбати", – наголосила Світлана Білоножко.

 

Водночас Віталій Білоножко зізнався, що йому соромно за всі виступи на агітаційних концертах різних кандидатів.

 

"Все життя ми когось обирали, нас для приманки викидали на сцену, ми довго співали, люди збиралися, потім виходили одіозні кандидати і говорили те, що люди хотіли почути. А потім нам було дуже соромно за цих кандидатів", – зазначив він.

 

Раніше на з’їзді політсили було оголошено, що до першої трійки списку партії Ігоря Смешка "Сила і честь" увійшли, крім самого Смешка, нардеп від "Самопомочі" Олена Сотник та глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

 

Четвертий номер – депутат від "Самопомочі" Іван Мірошниченко, п’ятий – екс-начальник Генштабу ЗСУ, якого звинуватили в держзраді, Володимир Замана.

 

Шостий номер списку – вчена, яка спеціалізується на ЖКГ, Ольга Романюк. Сьомий - економіст, фінансист Андрій Гайдуцький, восьмий – депутат від "Самопомочі" Ірина Сисоєнко.

 

Дев’ятий номер - генерал-лейтенант, один із засновників управління К в СБУ Володимир Тимошенко, і десятий - капітан першого рангу, підводник, митник Анатолій Макаренко.