Закарпатський депутат Батрина «заробив» довічне за підрив гранат у сільраді
До довічного позбавлення волізасудили депутата Сергія Батрина, який підірвав гранати в будівлі Керецьківської сільської ради, що на Закарпатті. >>
У нещодавно поданому позові ПриватБанку проти колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова до США, банк звинувачує олігархів у відмиванні 470 мільярдів доларів через кіпрські компанії — сума, еквівалентна двом ВВП Кіпру.
Про це повідомляє Громадське із посиланням на матеріал американського центру Atlantic Council, в розпорядженні якого опинився текст позовної заяви.
Так, відповідно до позову, у 2006-2016 роках загальна сума наданих ПриватБанком кредитів кіпрським компаніям, за допомогою яких власники банку відмивали кошти, склала 470 мільярдів доларів.
У разі, якщо юристи ПриватБанку доведуть цю суму у суді, це буде найбільший у світовій історії кейс з відмивання грошей однією групою осіб.
У Atlantic Council повідомляють, що схема відмивання коштів через ПриватБанк була занадто простою: гроші з банку переводилися до його дочірнього банку на Кіпрі. Звідти — юридичним компаніям, які надалі ці кошти інвестували у купівлю нерухомості та низки компаній у США. Зокрема, відповідно до позову, колишні власники банку стали найбільшими власниками нерухомості у місті Клівленд, штат Огайо.
Окрім цього, Коломойський та Боголюбов, за посередництва своїх американських компаній, придбали у США низку металургійних заводів, які розташовані у різних штатах.
ПриватБанк у позові звинувачує своїх колишніх власників у привласненні «мільярдів доларів у ПриватБанку та відмиванні мільйонів доларів у США».
Як повідомляла УМ, державний "Приватбанк" подав позов до Канцелярського суду штату Делавер до колишнього власника фінансової установи Ігоря Коломойського.
До довічного позбавлення волізасудили депутата Сергія Батрина, який підірвав гранати в будівлі Керецьківської сільської ради, що на Закарпатті. >>
Санкції проти українського бізнесмена Дмитра Фірташа та його дружини за корупцію ввела Велика Британія. >>
Ніхто із прокурорів, котрі незаконно обвинувачували учасників Євромайдану, і жоден суддя, який їх судив, станом на зараз не притягнуті до відповідальності. >>
Урядовці Великої Британії заявляють, що США дозволили Україні використовувати ракети Storm Shadow для ударів по РФ. "Переломний момент" настав, коли росія залучила до війни солдатів КНДР. >>
Касаційний господарський суд у понеділок, 19 листопада, підтримав рішення Північного апеляційного господарського суду про те, що Довженко-Центр не має права оскаржувати рішення про його реорганізацію. >>
Надати Україні протипіхотні міни дав дозвіл Президент США Джо Байден. >>