Через негоду на заході України пошкоджено майже 100 мостів

13:08, 25.05.2019
Через негоду на заході України пошкоджено майже 100 мостів

(фото: ДСНС)

На Закарпатті та Прикарпатті пошкоджено 98 автомобільних і пішохідних мостів, розмито близько 100 км покриття автомобільних доріг.

 

Внаслідок негоди на території Закарпаття і Прикарпаття залишаються підтопленими 180 дворів, пошкоджено 98 автомобільних мостів і пішохідних мостових переходів, розмито близько 100 км покриття автомобільних доріг.

 

Про це суботу, 25 травня, під час позачергового засідання штабу ДСНС щодо підтоплення західних областей України повідомив перший заступник голови ДСНС Олег Мельчуцкій, передає УНН.

 

"У Закарпатській області залишаються підтопленими 153 двори, 90 підвальних приміщень та 492 га сільгоспугідь і 52 га пасовищ. В Івано-Франківській області підтоплено ще 27 домогосподарств", - розповів він.

 

 

Мельчуцкій також поінформував про те, що протягом останнього тижня в результаті несприятливих погодних умов, сильних дощів, поривів вітру, гроз на території Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей частково затоплено 1 тис. 968 будинків, більш як 7 тис. 316 домогосподарств, 8 тис. 800 га сільгоспугідь і до 162 населених пунктів.

 

"Пошкоджено 98 автомобільних мостів і пішохідних мостових переходів, розмито близько 100 км покриття автомобільних доріг", - додав він.

 

 

За даними Мельчуцкого, для ліквідації наслідків негоди в західних областях залучалась 1 тис. 420 осіб та 340 одиниць техніки.

 

Раніше президент України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи щодо подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей.

 

Нагадаємо, через сильні дощі на Закарпатті підтоплені десятки житлових будинків, 241 домогосподарство і майже 2 тис. га сільгоспугідь. Загинули двоє людей.