Геращенко: АП пообіцяла опублікувати стенограму зустрічі Зеленського з лідерами фракцій

13:50, 24.05.2019
Геращенко: АП пообіцяла опублікувати стенограму зустрічі Зеленського з лідерами фракцій

(Iryna Gerashchenko/Facebook)

Перший заступник Голови ВР Ірина Геращенко стверджує, що Адміністрація Президента пообіцяла опублікувати стенограму і відео консультацій глави держави Володимира Зеленського з лідерами фракцій щодо дострокового припинення повноважень парламенту.


Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

 

"АП заявили, що опублікують стенограму і відео консультацій з лідерами фракцій. Це правильно. Думаю, й виборцям важливо побачити і почути ці консультації. Й прозріти, хто ж саме пропонував закриті списки і імперативний мандат. Яку позицію і позу відстоювали нові обличчя і партії. А хто з присутніх чітко заявив, що Указ про розпуск (Верховної Ради - ред.) - неконституційний", - написала вона.

 

Геращенко зауважила, що всі українські президенти не дуже любили парламент і депутатів і мріяли його "приручити, купити, залякати", але врешті решт вчилися співпрацювати. "Ніхто з них не починав свою діяльність з неповаги до інституту парламентаризму. Не найкращий старт", - наголосила вона.

 

Геращенко також нагадала, що ВР нинішнього скликання залишилося працювати кілька тижнів, тому, на її переконання, парламент повинен прийняти ще низку важливих законів.

 

Вона зазначила, що наполягатиме, зокрема, на голосуванні у другому читанні "закону про стандартизацію, газову директиву, спільний транзит", оскільки вони необхідні для виконання Угоди про асоціацію.

 

Крім цього, за словами Геращенко, нині важливо прийняти закон про сержантські звання і капеланську службу.