Дрони атакували Москву, Тульський хімкомбінат та аеродром у Керчі, фото
Над Москвою та областю в ніч проти п’ятниці, 26 червня, збивали дрони. >>
Ввесь склад Військово-морських сил України підняли по тривозі після нападу російських силовиків на українські судна в Керченській затоці в Азовському морі.
Про це повідомляє "Український мілітарний портал" Міністерства оборони.
"Весь склад Військово-морських сил України підняли по тривозі. Всі кораблі та судна виходять в море", - ідеться в повідомленні.
Нагадаємо, силовики ФСБ Росії обстріляли та захопити військові судна ВМС України. Повідомляється про 6 поранених, двоє із них у тяжкому стані.
Голова РНБО Олександр Турчинов назвав це актом військової агресії. Радана національної безпеки та оборони збирається, щоб розглянути питання введення воєнного стану в Україні.
Над Москвою та областю в ніч проти п’ятниці, 26 червня, збивали дрони. >>
Вздовж українського кордону в Білорусі фактично завершено будівництво військової інфраструктури, доріг та баз зберігання боєприпасів, що здійснюється під прямим впливом рф. Ці об'єкти розбудовуються в контексті завдань так званої "СВО" >>
Бійці Сил оборони України встановили державний прапор на території Кінбурнської коси. >>
У ніч на 24 червня українські дрони уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у росії гелієвий завод. >>
Можливі зміни до Олімпійської хартії, які мають посилити принцип політичної нейтральності у спорті, розгляне у середу, 24 червня, Міжнародний олімпійський комітет. >>
У російському Воронежі під потужний ракетний удар потрапив завод напівпровідникових приладів АТ «ВЗПП-С», більше відомий як «Сборка». >>