У лікарні Добропілля на Донеччині померла 8-річна дівчинка, на яку напередодні впала бетонна конструкція при вході до багатоповерхівки.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Донеччини.
«На жаль, тілесні ушкодження виявилися несумісними з життям, сьогодні вранці дівчинка померла», — йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, конструкція обвалилася 13 травня.
У результаті інциденту травми отримали четверо дітей. Найбільше постраждала дівчинка, яку відвезли до реанімації імсцевої лікарні.
Лікарі повідомляли, що життю трьох інших дітей нічого не загрожувало.