На мисі Фіолент окупанти поставили системи ППО, на базі відпочинку в Севастополі - вогневі точки
На мисі Фіолент у тимчасово окупованому Криму російські окупанти розмістили системи протиповітряної оборони С-300. >>
Висоту вежі у Чаплинці збільшать з 92 до 133 метрів.
Українське мовлення на територію анексованого Росією Криму буде здійснюватися з двох веж – у Чонгарі і Чаплинці вже у 2018 році.
Про це повідомив член Нацради України з телерадіомовлення Сергій Костинский у Facebook.
«Сигнал з Чаплинської вежі охопить Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район АР Крим», – повідомив пан Костинський.
За його словами, протягом першої половини 2018 року планується збільшити висоту української вежі в Чаплинці Херсонської області з 92 до 133 метрів. Також на цій вежі встановлять потужніші передавачі, що дасть змогу збільшити зону охоплення телерадіосигналом українських каналів, з врахуванням цифрової мережі, до 70 км.
"Ми зосереджуємо свої сили на модернізації Чаплинської вежі. Її модернізацію забезпечує Концерн РРТ", - розповів член Нацради.
Пан Костинский також повідомив про плани «створити додатковий цифровий мультиплекс з метою організації потужного мовлення у напрямку Армянська і Красноперекопська перших 5 українських телеканалів».
Окрім того, за його словами, державні органи України планують організувати аналогове мовлення двох українських телеканалів і до 7 українських радіостанцій на анексований півострів.
Як повідомляла «УМ», у січні 2017 року на Херсонщині неподалік контрольного пункту в'їзду-виїзду "Чонгар" біля адмінмежі з Кримом завершили будівництво 150-метрової телекомунікаційної вежі, офіційно розпочате тут на початку грудня 2016 року. З цієї вежі наразі транслюються програми українського радіо і телебачення на південні райони Херсонщини та анексований Росією Крим.
17 серпня з Чонгарської телерадіовежі в Херсонській області почалася трансляція цифрового телебачення на територію анексованого Криму.
На територію Північного Криму транслюються п'ять українських телеканалів – «UA: Крим», «5 канал», «Прямий канал» ( «Тоніс»), ICTV, «Чорноморська телерадіокомпанія».
На мисі Фіолент у тимчасово окупованому Криму російські окупанти розмістили системи протиповітряної оборони С-300. >>
Окремі чиновники в Україні можуть бути причетні до переслідування вчених – дослідників Голодомору-геноциду – найбільшого злочину Росії проти української нації. >>
Польські фермери зранку у суботу, 23 листопада, почали страйк перед пунктом пропуску "Медика – Шегині". >>
Про оцифрування й оприлюднення тисяч кримінальних справ про Голодомор повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко >>
Підготовка російської федерації до геноциду щодо українського народу перед повномасштабним вторгненням включала створення розстрільних списків, мобільних пересувних крематоріїв та передбачала масові поховання. >>
23 листопада українці вшановуватимуть пам’ять жертв Голодоморів, зокрема – Голодомору-геноциду 1932–1933 років – одного з наймасштабніших звірячих злочинів в історії людства, скоєного московським комуністичним тоталітарним терористичним режимом на чолі з диктатором Сталіним. >>