«Вирівнювач» для москалів: у Парижі показали першу українську КАБ, фото
У Парижі на міжнародній виставці Eurosatory-2026 показали першу українську керовану авіабомбу "Вирівнювач". >>
На мисі Фіоленті розташований 25-й береговий мобільний ракетний дивізіон, який відповідає за безпеку узбережжя за допомогою ракетних систем.
На мисі Фіолент у тимчасово окупованому Криму російські окупанти розмістили системи протиповітряної оборони С-300.
Як інформує УМ, про це 24 листопада вДещо Телеграмі повідомив партизанський рух «Атеш».
«Наш агент провів розвідку військової бази на Фіоленті. Там розташований 25-й береговий мобільний ракетний дивізіон, який відповідає за безпеку узбережжя за допомогою ракетних систем», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що на об’єкті розгорнуті системи ППО С-300, які забезпечують протиповітряну оборону та спроможні виявляти і відстежувати загрози на значних відстанях. Там також функціонує 26-й морський радіотехнічний батальйон, що займається радіолокаційним спостереженням та виявленням цілей. Злагоджена взаємодія цих підрозділів формує комплексну систему оборони регіону.
У партизанському русі зауважили, що продовжують розвідку та передають отриману інформацію Силам оборони.
Дещо раніше російські загарбники перекинули військову техніку та системи протиповітряної оборони з Євпаторії до Керчі для додаткового прикриття Кримського мосту.
Ткож стало відомо, що в тимчасово окупованому Севастополі на одній із баз відпочинку розмістився підрозділ російських військових та облаштовані вогневі точки.
Про це в неділю, 24 листопада, повідомив Телеграм-канал «Крымский ветер».
«У Севастополі на базі відпочинку імені Мокроусова розмістився підрозділ російських військових чисельністю до роти», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на території бази відпочинку облаштовані вогневі точки, вздовж пляжу ходять патрулі.
Окрім того, на базі та недалеко від берега помітили швидкохідні катери.
Додамо, що в Севастополі біля причалу в Нафтовій гавані помічено російський розвідувальний корабель.
Як повідомляла УМ, Небезпечний півострів: викрадено редакторку кримськотатарського дитячого журналу Едіє Муслімову.
У Парижі на міжнародній виставці Eurosatory-2026 показали першу українську керовану авіабомбу "Вирівнювач". >>
Про атаку безпілотників на Москву вранці 16 червня заявила російська влада: за словами мера столиці рф, у місті пошкоджено НПЗ – там вирує пожежа. >>
На сході Польщі у місті Бяла-Подляска сьогодні вранці застрелили 44-річного російського художника-карикатуриста, активістаі акціонера Семєна Скрепецького. >>
В Україні з 15 червня можна укласти нові піхотно-штурмовий, бойовий або базовий контракти на військову службу у ЗСУ та інших складових Сил оборони. >>
У межах коаліції морських спроможностей Нідерланди передали Військово-морським силам ЗСУ протимінний корабель класу Alkmaar. >>
Замість того, щоб підвищувати цінність військової служби загалом, створювати стимули для професійного розвитку, підготовки кадрів, набуття нових спеціальностей та довгострокової кар'єри у війську, нам знову пропонують перерозподілити доплати між різними категоріями військовослужбовців. >>