На Орловщині ЗСУ рознесли склади зберігання ударних БпЛА
Підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали удару по складах зберігання ударних БпЛА російських окупантів в Орловській області рф. >>
Мітинг у Грозному проти геноциду в Мьянмі зібрав близько мільйона мусульман.
Влада Чечні зібрала велелюдний мітинг у центрі Грозного в понеділок. На мітингу лідер Чечні Рамзан Кадиров розкритикував світову спільноту по відношенню до сутичок у Мьянмі й закликав президента Росії Володимира Путіна підтримати мусульман цієї країни.
Про це повідомляють російські ЗМІ у понеділок.
За даними організаторів заходу, в акції взяли участь більше мільйона людей. Протягом акції на площі біля мечеті "Серце Чечні" у центрі Грозного натовп кілька разів кричав "Аллаху Акбар!", "Ми - мусульмани М'янми".
Ближче до кінця мітингу люди почали рвати на дрібні шматки принесені з собою плакати, вимагаючи зупинити "геноцид мусульман в М'янмі".
Мітинг закінчився масовою молитвою. В акції взяв участь глава Чечні Рамзан Кадиров, який розкритикував позицію світової спільноти по відношенню до сутичок в М'янмі і зажадав їх міжнародного розслідування.
За підсумками мітингу учасники прийняли звернення до президента Росії Володимира Путіна.
"Шановний Володимире Володимировичу, сьогодні ми, громадяни Росії, мусульмани Північного Кавказу, лідери громадської думки, лідери релігійних організацій звертаємося до вас як до лідера нації з проханням вжити весь ваш авторитет і вплив у світі, щоб зупинити геноцид мусульман", - зачитав зі сцени текст звернення Рамзан Кадиров і попросив усіх, хто з ним згоден, підняти руку.
Руки підняли всі без винятку присутні, включаючи самого Кадирова і його синів, які стояли з ним на сцені.
"Цілий народ стоїть на краю загибелі, але ніхто не вводить проти М'янми політичні та економічні санкції. Зовсім нещодавно після подій у редакції одного з журналів сильні світу цього марширували по вулицях Парижа. Перші особи готові захищати навіть одну людину нетрадиційної орієнтації, але втрачають дар мови, коли триває знищення цілого народу", - заявив Кадиров.
Зазначимо, напередодні глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що «незадоволений» і готовий виступити проти Росії, якщо російська влада буде підтримувати «шайтанів» у М'янмі. Він повідомив, що в питанні М'янми йому ближче позиція президента Туреччини Ердогана і він його підтримує.
За даними світових ЗМІ, урядові сили М'янми в Ракхайні проводять операцію проти ісламських бойовиків народу рохінджа, представників яких вважають нелегальними мігрантами з Бангладеш і відмовляють їм в отриманні громадянства.
ЗМІ називають дії влади щодо народу рохінджа етнічною чисткою. Джерела в ООН зазначають, що від 25 серпня в Бангладеш втекло близько 25 тисяч представників рохінджа. Правозахисна організація Fortify Rights повідомляла про те, що армія М'янми вбиває представників цього народу. В одному з сіл, де проживали 1400 осіб, після дій армії залишилося близько 200 людей.
У неділю, 3 вересня, в різних країнах відбулися акції на підтримку мусульман-рохінджа.
Підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали удару по складах зберігання ударних БпЛА російських окупантів в Орловській області рф. >>
Підводний оптоволоконний кабель Латвійського державного центру радіо і телемовлення (LVRTC)), розташований на глибині понад 50 м, зазнав пошкодження вранці в неділю, 26 січня. >>
У день виборів на 7-й термін самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його держва отримає від рф ракетну систему "Орєшнік" "з дня на день". >>
Російську зброю, захоплену в Лівані та Сирії, Ізраїль розпочав постачання в Україну. >>
Українські дрони в ніч на 26 січня вчергове атакували Рязанський нафтопереробний завод (НПЗ), що спричинило масштабну пожежу. >>
У росію “завітали” безпілотники й атакували стратегічні об’єкти – зокрема, поцілили по нафтопереробному заводу у Рязані та били по заводу "Кремній", який виготовляє комплектуючі для російської зброї. >>