Крадене смачніше: Ізраїль купив у рф зерно з ТОТ України
Посла Ізраїлю терміново викликала «на килим» Україна – все через судно з імовірно вкраденим українським зерном з тимчасово окупованих територій, яке прямує до порту країни. >>
За даними Червоного Півмісяця, поранено 60 палестинців.
Запеклі сутички між ізраїльськими військовими і палестинцями спалахнули у Східному Єрусалимі і на західному березі Йордану в п’ятницю.
Про це повідомляє ВВС Україна.
Ізраїльські сили застосували водомети і сльозогінний газ по демонстрантах, які кидали каміння у стіни Старого міста, заявили у поліції.
"Водночас палестинська сторона заявляє, що одного палестинця -17-річного юнака - застрелили у Східному Єрусалимі", - йдеться в публікації.
Напруга між ворогуючими сторонами зросла після того, як двоє озброєних арабських нападників минулої п'ятниці застрелили двох ізраїльських поліцейських неподалік Храмової гори. Нападників убили після переслідування у священному для вірян місці.
Тоді ж ізраїльська сторона посилила заходи безпеки у Східному Єрусалимі - зокрема, на вході до Храмової гори встановили металошукачі. Ізраїль назвав це необхідним заходом після того, як зловмисникам вдалося занести зброю до священного місця.
Крім того, патрулювати той район відрядили тисячі поліцейських, а усім палестинським чоловікам молодше 50 років заборонили вхід до Старого міста.
Палестинські угруповання у відповідь закликали до протестів.
Червоний Півмісяць заявляє, що внаслідок сутичок поранені більше 60 палестинців. 31 з них забрали до лікарні.
Посла Ізраїлю терміново викликала «на килим» Україна – все через судно з імовірно вкраденим українським зерном з тимчасово окупованих територій, яке прямує до порту країни. >>
Відкрито кримінальне провадження за фактом неналежного виконання службових обов'язків працівниками поліції під час терористичного акту в Києві 18 квітня 2026 року. >>
Президент США Дональд Трамп урочисто заявив, що погодився призупинити бомбардування та атаку на Іран протягом двох тижнів, якщо країна погодиться повністю відкрити Ормузьку протоку. >>
В Ірані США та Ізраїль атакували острів Харг— головний центр експорту нафти в країні. >>
Від пропозиції Пакистану щодо завершення війни зі США та Ізраїлем, в рамках якої Тегеран мав розблокувати Ормузьку протоку, Іран – відмовився. >>
Про знищення двох військово-транспортних літаки США та двох гелікоптери у час, коли тривала американська місія з порятунку пілота збитого F-15 – стверджують в Ірані. >>