У Черкасах представили фотовиставку «Якби не війна» (фото)

15:48, 28.05.2017
У Черкасах представили фотовиставку «Якби не війна» (фото)

Ярослав Платмір нагороджений орденом "За мужність" (із соцмереж)

У Черкасах презентували фотопроект "Якби не війна", створений за ініціативи волонтерів Центрального Військового госпіталю в Києві.

Проект об’єднує вісім різних серій: "Кохання і війна", "Героїчні мами", "Жінки на війні", "Війна – це тимчасово. Професії", "Я-є", "Загиблі герої", "Незламні. Нескорені. Невідомі", "Легіонери".

Фотопортрети доповнюють короткі історії героїв.

На відкриття виставки запросили учасників фотопроекту, наприклад, воїна-розвідника із 81-ї ОАМБ Ярослава Платміра, який отримав поранення на початку 2015 року неподалік Донецька."Це не просто обличчя, це не просто люди, це ті, хто не дає нашим очам бачити страхіття війни. Вони – ті, хто не дозволить нам пережити те, що пережили вони», - зазначили організатори.

Співорганізатор проекту Юлія Волкова сказала, що працювали над фотороботами дівчата-волонтери Київського Центрального Військового госпіталя Тетяна Грубенюк, Олена Бєлячкова, Марина Соколова, Євгенія Барилко та Олена Мерко."До фотовиставки увійшли світлини шістьох черкащан. Серед них загиблий Андрій Терещенко та старшина Ірина Гаркавенко. В АТО її позивний "Марго", – повідомила Юлія Волкова.Фотовиставка була створена на початку грудня 2016 року. Волонтери вже познайомили зі своїм проектом Київ, Харків, Полтаву, Вінницю та інші міста України.  

Відвідати виставку у Черкаському художньому музеї можна до 4 червня.