Правоохоронціи заблокували ще 7 каналів нелегального продажу зброї в Україні, фото
Служба безпеки, ДБР та Національна поліція запобігли новим спробам нелегального продажу зброї та боєприпасів у різних регіонах України. >>
Спецпризначенці мають навести лад у селищі Вільшани (Поліція Харківщини)
У селище Вільшани під Харковом, де напередодні в результаті стрілянини загинула людина і поранено ще четверо, введений спецназ, щоб запинити конфлікт селян.
Про це кореспондентові "Укрінформу" розповіла заступник начальника відділу комунікацій поліцейського главку у Харківській області підполковник Оксана Калмикова.
"Спецназ введений за наказом начальника главку генерала Анатолія Дмитрієва для запобігання розвитку конфлікту між жителями. Селище патрулюють бійці батальйону особливого призначення. На під'їздах до селища виставлено кордони з числа груп швидкого реагування патрульної поліції - всього понад півсотні правоохоронців", - зазначила Калмикова.
За її словами, під пильним наглядом знаходяться адміністративні будівлі, дитячі й медичні установи. Ситуація знаходиться під повним контролем.
У вівторок, 16 травня, у селищі Вільшани Дергачівського району стався конфлікт між місцевими жителями, частина з яких - представники ромської національності.
Свідки чули близько десятка пострілів під час бійки між ромами та чоловіками, що прийшли захищати голову селища.
В результаті застосування травматичної зброї у лікарню доставлено п'ятеро поранених, усі вони - роми. Один із них - 50-річний чоловік - помер. У колотнечі брало участь понад 20 осіб.
Досудове розслідування проводиться за ч.4 ст. 296 (хуліганство) і ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з санкцією від 10-15 років в'язниці до довічного терміну.
Служба безпеки, ДБР та Національна поліція запобігли новим спробам нелегального продажу зброї та боєприпасів у різних регіонах України. >>
Рашистський наступ в Україні помітно загальмувався. Минулого місяця окупанти захопили всього 14 квадратних кілометрів української землі, зосередивши свої дії на Донецькому напрямку. >>
Підготовку поліцейських на полігонах запускає МВС: перша група з 200 осіб розпочне навчання вже наступного тижня: акцент — на психологічній стійкості та роботі в прифронтових умовах. >>
У Дніпрі в ніч на 25 квітня пролунала серія вибухів під час масованої комбінованої атаки ворога. Зафіксовано масштабні пожежі, покоджено будинки, щонайенше 18 людей постраждали. Тривають пошуково-рятувальні роботи. >>
Двох неповнолітніх, яких держава-агрессор завербувала для масових убивств дітей у навчальних закладах, викрили українські правоохоронці. >>
У Харківській області росіяни скинули шість керованих авіабомб на греблю – це критична інфраструктура, розташована на одному з найбільших водосховищ регіону. >>