Суботні пристрасті: Україна втратила МіГ-29 й повернула з полону 7 цивільних
Сім родин дочекалися: додому повернулися цивільні українці з незаконного утримання росією >>
На місці авіакатастрофи МІ-2 поблизу Краматорська.
П'ять офіцерів Збройних сил України – Євген Волошин, Дмитро Мовчан, Роман Кондул, Валерій Мельник і Віктор Калитич загинули під час аварії вертольота Мі-2, яка сталася поблизу Краматорська у неділю.
Рідних та близьких загиблих вже повідомили про трагедію.
Кількість загиблих офіційно підтвердив речник Міноборони з питань АТО Андрій Лисенко під час брифінгу в понеділок.
"Вчора поблизу села Малинівка, неподалік від Краматорська зазнав авіакатастрофи військовий вертоліт Мі-2. Троє членів екіпажу та двоє пасажирів загинули. Всі 5 загиблих – офіцери Збройних сил України", – зазначив полковник Лисенко.
За словами Лисенко, у висновку комісії, яка працювала на місці, вказано, що причиною падіння гелікоптера було те, що машина зачепилася за лінії електропередач.
Полковник не зміг уточнити, якою була кваліфікація екіпажу. На запитання журналістів, чи виконували якесь завдання вказані військові, пан Лисенко лише зазначив: "Будь-який зліт у повітря – це вже виконання завдання".
У Міноборони також не повідомили прізвища загиблих офіцерів. Утім журналісти ТСН ,із посиланням на власні джерела, повідомили, що в авіакатастрофі загинули:
Командир - підполковник Волошин Євген Петрович;
Другий пілот - капітан Мовчан Дмитро Васильович;
Борттехнік - старший лейтенант Кондул Роман Григорович;
Пасажир - полковник Мельник Валерій Іванович;
Пасажир - полковник Калитич Віктор Михайлович.
"УМ" з'ясувала, що офіцери екіпажу належали до 18-ї окремої бригади армійської авіації Сухопутних військ (Полтава). Утім, на сторінках 18-ї бригади у соцмережах на даний час не було жодного повідомлення про загибель офіцерів, як і жодного співчуття командування рідним і близьким загиблих.
Як повідомляла «УМ», поблизу Краматорська, 26 березня, близько 15.00, зазнав авіакатастрофи військовий вертоліт МІ-2. На місці працювали рятувальники і офіцери штабу АТО.
Сім родин дочекалися: додому повернулися цивільні українці з незаконного утримання росією >>
Із російського полону в результаті нового обміну з державою-агресором Україна повернула 160 своїх громадян. >>
Вздовж українського кордону в Білорусі фактично завершено будівництво військової інфраструктури, доріг та баз зберігання боєприпасів, що здійснюється під прямим впливом рф. Ці об'єкти розбудовуються в контексті завдань так званої "СВО" >>
Бійці Сил оборони України встановили державний прапор на території Кінбурнської коси. >>
Дефіцит пального стрімко загострюється в росії: обмеження на відпуск бензину для приватного транспорту вже діють у 53 регіонах країни, а також на тимчасово окупованих територіях України. >>
У Хмельницькій області почали досліджувати обставини авіакатастрофи фронтового бомбардувальника Су-24М 7-ї бригади тактичної авіації імені Петра Франка, яка сталася ввечері 16 червня під час виконання навчально-тренувального польоту. Внаслідок авіатрощі льотчик та штурман – 55 та 23 років. >>