Нове погруддя ідеологові Української держави Миколі Міхновському постало в Києві
Нещодавно у столиці, на центральній алеї Байкового цвинтаря, урочисто відкрили нове погруддя ідеологові Української держави Миколі Міхновському. >>
Аеропорт Жуляни також накрив смог.
Смог невідомого походження із різким запахом гару огорнув Київ у вівторок зранку. Київська влада, рятувальники запевняють, що це – природне явище, звичне для киян, бо спричинили його продукти життєдіяльності людини. Мовляв, жодних пожеж на торфищах і сміттєвих полігонах не було.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у місті Києві.
«Туман, який спостерігається у Києві – природне явище! Пожежі, які виникали території Києва – незначні і не могли вплинути на виникнення у повітрі такої задимленності. Ймовірною причиною є підвищення вологості повітря та відсутність вітру, тому й і виникло таке явище, яке називається метеорологічна димка. Наявність цієї димки підвищує візуалізацію задимленості», - вважають столичні рятувальники.
До того ж, за даними Укргідрометцентру, на території більшості областей країни, у тому числі і в Києві, очікується туман, видимість 200-500 м.
В аеропорту Київ повідомили, що, попри смог, працюють у штатному режимі, але просять слідкувати за повідомленнями на online-табло.
«Це природне явище називається «Радіаційний туман», який виникає через вихолоджування підстилаючої поверхні, тобто повітряна маса тепліше підстилаючої поверхні. Простіше кажучи, це явище виникає через зниження температури повітря», - йдеться в повідомленні аеропорту.
Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Роман Ткачук також наполягає, посилаючись на дані рятувальників і санепідемстанції, що причиною диму і смороду у столиці є не пожежі і не спалення сміття, а погодне явище.
«Не підтверджено пожеж у місті чи на прилеглих територіях, жодних загорянь на сміттєвих полігонах немає. За інформацією санстанції і Укргідрометцентру, це погодні умови, коли усі дими і викиди не піднімаються вгору, а накопичуються в приземному шарі атмосфери», - сказав Ткачук.
І додав, що причиною також є «різного роду котли та опалювальні установки і каміни, які нині використовують кияни».
«Усі ці прилади, що мають викиди в атмосферу, усе це накопичується у приземному шарі, і ми маємо таке задимлення», - стверджує пан Ткачук.
Тоді як керівник Головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан додає, що так звана метеорологічна димка вже стає звичним явищем для столиці.
«Цей смог – то метеорологічна димка. Ми вже такі явища спостерігали раніше. Це природне явище, що виникає при інверсії температури та зниженні тиску і зміні температури в нижньому шарі атмосфери. Через це продукти життєдіяльності людини накопичуються у нижньому шарі атмосфери і не переміщуються у верхній», - каже пан Рубан.
Зазначимо, що Київ почало накривати димом ще у понеділок ввечері, кияни припускають, що це якось пов’язано зі сміттєспалювальним заводом.
В соцмережах кияни підтверджують наявність диму і неприємного запаху на лівому березі, в центрі, Голосіївському районі, Борщагівці, Нивках, Оболоні і навіть за містом біля Вишневого, Василькова і Глевахи.
Нещодавно у столиці, на центральній алеї Байкового цвинтаря, урочисто відкрили нове погруддя ідеологові Української держави Миколі Міхновському. >>
Від міста-побратима — Берліна, українська столиця отримала екскурсійний автобус, пристосований для людей з інвалідністю. >>
Служба безпеки та Національна поліція затримали російського агента, який на замовлення ворожих спецслужб вчинив теракт у центрі Києва 17 листопада цього року. >>
Верховний суд визнав законним руйнування в Києві історичної садиби Зеленських. >>
Хвилю диверсій проти силовиків зафіксували в Україні. >>
У неділю, 24 листопада, поліція Києва повідомила, що стрільця, який вчинив переполох у столичному готелі та смертельно поранив чоловіка, затримано. >>