Росія поставила на бойове чергування в Криму ракети С-400 "Тріумф"

11:16, 14.01.2017
Росія поставила на бойове чергування в Криму ракети С-400 "Тріумф"

Уперше систему С-400 у Криму російські військові показали 19 листопада в Керчі.

Окупанти в Криму планують розгорнути додаткові зенітні ракетні системи С-400 "Тріумф".

Про це повідомив командувач 4-ї армії військово-повітряних сил та протиповітряної оборони Росії генерал-лейтенант Віктор Севостьянов.

"Це передбачено. Про терміни я не хотів би поки що говорити", - сказавСевостьянов журналістам у Феодосії в суботу, передає агентство "Інтерфакс".

Зенітний ракетний полк Росії, оснащений системою С-400, вже заступив на бойове чергування в Криму, а 14 січня заступили на бойове чергування командний пункт і дивізіон С-400.

Севостьянов повідомив, що полк ППО у Феодосії продовжить використовувати системи С-300. "С-300 із бойового чергування не знімалася в цьому полку. Вона досі веде бойове чергування", - сказав командувач армією окупантів.

Із заступанням на бойове чергування системи С-400 бойові можливості ППО Криму істотно збільшаться.

"Ця система дозволяє одночасно супроводжувати і знищувати до 300 повітряних і наземних цілей, що діють на всьому діапазоні швидкостей і висот", - відзначив Севостьянов.


Також вони дають змогу відстежувати і знищувати цілі, виготовлені з використанням технологій "Стелс", яку використовують Сполучені Штати Америки.


"Літаки, ракети та інші повітряні об'єкти, зроблені за технологією "Stels" - це не невидимки. Можливо, дальність виявлення скоротиться, але це не буде критичним: ціль буде однозначно виявлено, обстріляно і збито у разі, якщо вона загрожуватиме Російській Федерації", - зазначив Севостьянов.

Уперше систему С-400 у Криму російські військові показали 19 листопада в Керчі на акції "Служба за контрактом - твій вибір". Також відвідувачам тоді показали зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С".

Система здатна на дальності до 400 км вражати аеродинамічні цілі, а також на відстані до 60 км балістичні цілі, що летять зі швидкостями до 4,8 км/с на висотах від кількох метрів до кількох десятків кілометрів.